1147
1247
عنوان

بچه ها دعام کنین فردا سزارین میشم

500 بازدید | 74 پست

با اینکه بار دومه ولی استرس دارم دعام کنین خواهشا

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

تو دعا کن منم سزارین بشم

💞خدایا مرسی بابت  نی نی خشکلم تو دلی نازم که باعث شده چراغ خونم و قلبم روشن بشه ایشالله که به یاری خودت خدای من این قند عسل رو باخوشی به دنیا بیارم 💞👈بچها لطفا واسه سلامتی نی نی خشکلم صلوات بفرستین💞ایشالله که دامن تمام همه خانوم هاسبز بشه و همه مامانی بشن✌

ایشالا ب سلامتی ب دنیا میاری و میای خونت واسه من هم دعا کن زودتر مامان بشم یه نینی سالم و صالح 🤲

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
ایشالا ب سلامتی ب دنیا میاری و میای خونت واسه من هم دعا کن زودتر مامان بشم یه نینی سالم و صالح 🤲

واست صلوات فرستادم 

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
8

ان شاالله گلم توکلت به خدا باشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
ان شاالله عزیزم قبول نمیکنن؟

به هر دری که میزنم قبول نمیکنن دعا کن برام تا کارم جورشه

💞خدایا مرسی بابت  نی نی خشکلم تو دلی نازم که باعث شده چراغ خونم و قلبم روشن بشه ایشالله که به یاری خودت خدای من این قند عسل رو باخوشی به دنیا بیارم 💞👈بچها لطفا واسه سلامتی نی نی خشکلم صلوات بفرستین💞ایشالله که دامن تمام همه خانوم هاسبز بشه و همه مامانی بشن✌
به سلامتی عزیزم ایشالا فردا یه نینی خوشگل میاد تو بغلت استرس یادت میره

وای اره قشنگیش همونه

1167
انشالله به سلامتي نيني نازت سالم بياد بغلت عزيزم براي منم دعا كن من هفته ي ديگه يكشنبه سزارين ميشم&n ...

ان شاالله گلم فردا میشه ۳۹ هفته تمام

کسی میدونه جواب ازمایش اسپرم رو چند روزه میدن

کاش میشد بازم تو خیابون دستم و بگیری فشار بدی کاش میشد بازم مثل اون روزا وقتی داشتم کار میکردم میومدی کمکم میکردی بعد میخندیدی و میگفتی میبینی چقدر میخامت کاش بازم مثل اون وقتا تو اوج دعوا وقتی داشتی با حرص سرم داد میکشیدی یهو بغلم میکردی اشکم و پاک میکردی و میگفتی بسه دیگه طاقت کریه ها تو ندارم کاش بازم مثل اون وقتا یهو بهم میگفتی بریم بیرون یه کم حالت عوض میشه یادته اولین ولنتاینمون رفتیم بیرون باهم قهر بودیم ولی رفتیم بیرون یادته چه برفی میومد یادته چطور دستمو گرفته بودی یادته اولین باری بود که بهم گل هدیه دادی اولین باری بود که برام خرس خریدی و من اون لحظه چقدر کیف کردم که شوهری مثل تو دارم الانم باز ولنتاین نزدیکه ینی میشه بهم بگی بریم بیرون میشه بهم بگی دوست دارم برام خرس بخری من خر کیف بشم ینی میشه بازم برگردی زنگ بزنی من دلم تنگ شده برای اون مسخره بازیات دلم تنگ شده برای خونمون کاش میشد برگردی😢😢😢😢

بسلامتی عزیزم.انشاالله که سالم و صالح و عاقبت بخیر باشه.

منم مرداد ماه سزارین میشم.

بار اول خوبیش این بود دیگه یهویی بود و استرس نداشتم ساعت ده کیسه ابم ترکید یازده بیمارستان بودم ۱۲ و ۲۰ دقیقه دخترم به دنیا‌اومد 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر نازم خواهر شدنت مبارک.تو بهترین خواهر دنیایی عشق مامان.
1241