2703
2553
عین یه کابوسه همه این چیزا 

نه عزیزم.درسته سخته.ولی خدارا شکر کن که با دارو کنترل میشه

این استرس و فکرا بدتر از خود تیروئیده

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برا چی میخوای دکترت عوض کنی ؟باید چکار کرد الان که پرکار شده؟منم دکترم عوض کنم ؟علایمم اصلا رفع نشده ...

نمیدونم احساس میکنم که این تغییر وضعیت از کمکار به پرکار بعد ۶ ماه عادی نیست  همش هم دکترم میگه باردار نشو تا نرمال نشده ۴ ماه وقتی کمکار بود الانم میگه نشو چون پرکار شده

خیلی بددردیه تیرویید در ظاهر بیماری راحتیه که فقط با مصرف یه قرص ناشتا کنترل میشه. که هرگز این جوری ...

من که کچل شدم موهام هم سفید همش هم عصبی و ناراحتم و نازایی هم دارم 

2714
من بلافاصله بعد زایمان که آزمایش دادم نشون داد کم کار شدم اصلا تو خانوادمون نداشتیم علائمم فقط یبو ...

اگر با دارو کنترل میشه که نه خطرناک نیست.

اما واسه من مثلا دارو نخورم ۳ هست.

دکتر گفت چون میخوای باردار شی باید کنترل کنی ، وگرنه لازم نیست.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
نمیدونم احساس میکنم که این تغییر وضعیت از کمکار به پرکار بعد ۶ ماه عادی نیست  همش هم دکترم میگه ...

عزیزم اینکه کم کار و پر کار میشه یه بیماری دیگس ، که گویا نهایت ۶ ماه تا یک سال طول درمان داره.

تحت نظر دکترت باش تا ان شاالله این مرحله رو رد کنی.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کرد ...

منم یبوست میگیرم گاهی اوقات روغن زیتون میریزم تو سالاد میخورم خوب میشم اضافه وزنم ک نگو هیچوقت ی دل سیر غذا نمیخورم و هییچ کاهش وزنی احساس نمیکنم