2726
پر کارا لاغرن  

بله.ولی فک کنم دارو که مصرف کنن.وزنشون خوب بشه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
منم چاق شدم.باید اراده کنم.رژیم بگیرم. اوایل خیلی وزنم زیاد نمیشد. ولی یه دو سالیه چاق شدم.بعد زای ...

من کاش تو صورتم پف داشتم صورتم لاغرو کوچیک مال دوران ۵۸ کیلوییمه بدنم انگار زن ۹ ماهه😪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش خوب بشیم هممون

انشاالله.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2728
لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشو ...

راستش من ۵ ساله دارم میخوری. و شاید در کل مثلا سفزی جایی فراموش کنم یا نداشته باشم نخورم .

اما یبوست رو واقعا نمیدونستم بهش ربط داره.بیشتر به تغذیه ام مرتبط میدونستم.

اما اره منم نفخ زیاد داشتم.جوری که واقعا نمیتونستم وضوم رو نگه دارم و باید همش تجدید میکردم.

اما شیر رو حذف کردم این مشکل خیلی بهتر شد.

بخاطر همین خیلی شک ام به تیروئید نرفت.

اما لاغر شدن رو بیشتر حس کردم.

قبلا دو سه کیلو که چاق میشدم ، یک کم ملاحظه میکردم کم میشد ده روزه.

الان سه ماه نتونستم یک کیلو هم کم کنم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
من کاش تو صورتم پف داشتم صورتم لاغرو کوچیک مال دوران ۵۸ کیلوییمه بدنم انگار زن ۹ ماهه😪

انشاالله که زود زود خوب میشی

انشاالله که هممون زود زود تیروئیدمون خوب بشه.

راستش من ۵ ساله دارم میخوری. و شاید در کل مثلا سفزی جایی فراموش کنم یا نداشته باشم نخورم . اما یبوس ...

خیلی بددردیه تیرویید در ظاهر بیماری راحتیه که فقط با مصرف یه قرص ناشتا کنترل میشه. که هرگز این جوری نیست ادمو نابود میکنه پوست مو هیکل قیافه اعصاب همه چی آدمو نابود میکنه😢

کم کاری تیرویید چه دردی شده هر جا میرم همه مبتلا شدن

به خیلی عوامل بشتگی داره.

استرس.وارثت.....

و یکی اینکه اکثرا آپارتمان نشین شدن.و کمتر در معرض آفتاب هستن.و کمبود ویتامین دی

شما چند ساله دارو میخوری

به خیلی عوامل بشتگی داره. استرس.وارثت..... و یکی اینکه اکثرا آپارتمان نشین شدن.و کمتر در معرض آفتا ...

من چهار ماهه مبتلا شدم موهای خیلی قشنگ و پرپشتم همه ریختن الان کف سرم کاملا خالیه😪😫 وزنمم که زیاد شده بسیار زیاد یبوست دائمو همیشگی هم که هست اعصابمم داغون ابروهامم تازگی دارن میریزن😢😭

من چهار ماهه مبتلا شدم موهای خیلی قشنگ و پرپشتم همه ریختن الان کف سرم کاملا خالیه😪😫 وزنمم که زیاد ...

اصلن استرس برای این بیماری بدترین چیزه

داروهای تقویتی بخور.البته با نظر دکتر.لبنیات

سبزیجات.

تغذیه خیلی مهمه

من خودم کنارهام سفید شده..

اگه بهش بیتشر فک کنی بدتره.و بیشتر تو روحیت تاثیر میذاره

من بلافاصله بعد زایمان که آزمایش دادم نشون داد کم کار شدم

اصلا تو خانوادمون نداشتیم

علائمم فقط یبوسته اونم کم

ریزش مو هم ندارم.یعنی عادیه زیاد نیست

پارسال هم که رژیم گرفتم به راحتی وزن کم کردم

چطوریاس؟

تا آخر عمر باید قرص بخورم؟

راستی خواهرشوهرم روزی یک و نصفی قرص میخوره و عدد تی اس اچ هشت و نیمه

خیلی خطرناکه واسش؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706