2726
یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کرد ...

برای یبوست قرص سی لاکس بخور گیاهیه.

یا صبح ناشتا رو آب ولرم روغن زیتون بریز و بخور

شما تیروئید داری؟

عددش چنده

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای یبوست قرص سی لاکس بخور گیاهیه. یا صبح ناشتا رو آب ولرم روغن زیتون بریز و بخور

قرص زیاد خوردم فقط تا دارو میخورم عذر میخوام دسشویی میتونم برم اگر نخورم تا چند ماهم بگذره حس دسشویی بهم دست نمیده😔 کلا دیگه هرگز روده هام مثل اول نمیشه.

2728
من ک بعد بارداری میرم سراغ طب اسلامی با دارو گیاهی درمانش میکنم😤

اگه شد حتما حتما حتما

تاپیک برن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کرد ...

چرا منم یبوستی ام.

اما با یه سری خوراکیا بهتر میشم.مثلا کاهو هر روز بخورم.یا آلو و لواشک.

البته من وقتی میخواستم باردار بشم ، آز دادم ، مرز بود.دکترم‌گف بخاطر بارداری باید بخوری.

هنوزم‌ک هنوزه دارم‌میخورم.چون توی اقدامم برای دومی.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
چرا منم یبوستی ام. اما با یه سری خوراکیا بهتر میشم.مثلا کاهو هر روز بخورم.یا آلو و لواشک. البته من ...

لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشویی نه😔 این چه دردی بود دچارش شدم😢

من عدد مدد بلد نیستم والا. چند ساله تیرویید دارم هیچی بلد نیستم. فقط گاهی مثلا سالی یه بار شاید برم ...

من ۶ ماه یه بار میرم.من تقریبا از ۹۱ میخورم‌

عدد من این سری ۴ خورده ای بود.

شما وزنتم زاید شده

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

وای ببخشید اشتباه نوشتم.

وزنتون زیاد شده

لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشو ...

منم‌این قرص و روزی یدونه میخورم دکترم گفت ۲ماه بخورم بعد ازمایش بدم خداکنه خوب بشم

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
2706