2410
2553

بچه ها منم دارم.اما خیلی کم .

دارو هم میخورم از بارداری قبلیم تا حالا.

فقط یه سوال ، حالا که با قرص ، تنظیمه بازم عوارض اش میمونه؟

مثلا من هر کاری میکنم ۴ کیلو کم‌بشم نمیتونم.دلیلش تیروئیده یعنی!

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مال من بعد ۶ ماه پرکار شد البته دکترمو عوض میخوام بکنم دوباره از اول پس تو هم مثل من بودی

برا چی میخوای دکترت عوض کنی ؟باید چکار کرد الان که پرکار شده؟منم دکترم عوض کنم ؟علایمم اصلا رفع نشده خیلی اذیت هستم چاقی زیاد کچل شدن یبوست چندین ماهه😣

کاش من پر کار بودم لاغر میشدم

خدا نکنه.

انشاا... که آدم همیشه سلامتی داشته باشه.

پرکار بدتر از کم کاره.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2714
واقعا؟ من فقط میدونم پرکارها لاغرن

نه عزیزم.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
بچه ها منم دارم.اما خیلی کم . دارو هم میخورم از بارداری قبلیم تا حالا. فقط یه سوال ، حالا که با قر ...

یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کردن که عمرا نمی تونم😖 از روز اول تا الان یبوست شدید شدم با هیچ چیزی درمان نشدم 

2706