2726

عزیزم من کم کاری دارم.

چاقی 

بی حوصلگی و بی حالی

نامنظم شدن پری...

با آزمایش tsh مشخص میشه و با قرص لووتیروکسین براحتی کنترل میشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معمولا وزن بالا میره و اگه رژیم داشته باشند وزن به کندی پایین میره. پوست خشک، ریزش مو، خستگی زیاد و خواب آلود بودن، احساس سرما، کند شدن حرکات 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
یعنی امکان خوب شدنش هست یا باید تا آخر عمر قرص بخوریم؟

من ک بعد بارداری میرم سراغ طب اسلامی

با دارو گیاهی درمانش میکنم😤

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
یعنی امکان خوب شدنش هست یا باید تا آخر عمر قرص بخوریم؟

من تو بارداری اینطور شدم تا ۶ ماه بعد زایمانم قرص میخوردم بعد خوب شدم الان پسرم ۳ سالشه تازگی چکاب دادم مشکلی نداشتم

ولی خالم که قبل بارداری هم داشت دکتر گفته تا آخر عمر باید قرص بخوری فقط دوزش فرق میکنه

من ۱۰ ساله فهمیدم کم کاری دارم تا آخر عمرمم باید قرص لووکسین بخورم‌.من پریود نامنظم داشتم درمان نمیشد بعد آزمایش دادم معلوم شد کم کاری دارم.البته ریزش مو هم داشتم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
چرا نمیشه مال من هاشیموتواه اول پرکاره بعد کمکار میشه

من کم کاری دارم چهار ماه قرص خوردم الان آزمایشم پرکاری نشون میده ولی دکتر میگه تو کم کاری داری باید قرصتو نصف بخوری تا متعادل بشه

آره میشه، تیروعید اینه دیگه، فقط خدا نکنه گرفتارش بشی

دقیقا واقعا گرفتارم کرده پارسال ابن موقع پرکار بود بعد کمکار شد با خوردن قرص یدوره نرمال شد و الان بعد یکسال دوباره پرکار بخدا دیوانه شدم از دستش نه میتونم بچه بیارم نه هیچ عصبی شدم بشدت

من کم کاری دارم چهار ماه قرص خوردم الان آزمایشم پرکاری نشون میده ولی دکتر میگه تو کم کاری داری باید ...

مال من بعد ۶ ماه پرکار شد البته دکترمو عوض میخوام بکنم دوباره از اول پس تو هم مثل من بودی

2706