1735
1707
باید بری دکتر آزمایش بدی دکتر بهت قرص میده  ماهی هم خوبه بخوری دیگه چیز خاصی نمیدونم   &n ...

ماهی خوب نییییییست🙄😥😥😥

لایکم نکنیییید لایکم نکنیییید پست بزارید ذووووق کنم 😃😃😃
بچه ها منم دارم.اما خیلی کم . دارو هم میخورم از بارداری قبلیم تا حالا. فقط یه سوال ، حالا که با قر ...

یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کردن که عمرا نمی تونم😖 از روز اول تا الان یبوست شدید شدم با هیچ چیزی درمان نشدم 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

من ک بعد بارداری میرم سراغ طب اسلامی با دارو گیاهی درمانش میکنم😤

دکترطب سنتی من گفت درمان گیاهیی نداره

لایکم نکنیییید لایکم نکنیییید پست بزارید ذووووق کنم 😃😃😃
1718
یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کرد ...

برای یبوست قرص سی لاکس بخور گیاهیه.

یا صبح ناشتا رو آب ولرم روغن زیتون بریز و بخور

برای یبوست قرص سی لاکس بخور گیاهیه. یا صبح ناشتا رو آب ولرم روغن زیتون بریز و بخور

قرص زیاد خوردم فقط تا دارو میخورم عذر میخوام دسشویی میتونم برم اگر نخورم تا چند ماهم بگذره حس دسشویی بهم دست نمیده😔 کلا دیگه هرگز روده هام مثل اول نمیشه.

من ک بعد بارداری میرم سراغ طب اسلامی با دارو گیاهی درمانش میکنم😤

اگه شد حتما حتما حتما

تاپیک برن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
1760
یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کرد ...

چرا منم یبوستی ام.

اما با یه سری خوراکیا بهتر میشم.مثلا کاهو هر روز بخورم.یا آلو و لواشک.

البته من وقتی میخواستم باردار بشم ، آز دادم ، مرز بود.دکترم‌گف بخاطر بارداری باید بخوری.

هنوزم‌ک هنوزه دارم‌میخورم.چون توی اقدامم برای دومی.

خداجون ، خودت مراقب گل پسرای من باش.
چرا منم یبوستی ام. اما با یه سری خوراکیا بهتر میشم.مثلا کاهو هر روز بخورم.یا آلو و لواشک. البته من ...

لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشویی نه😔 این چه دردی بود دچارش شدم😢

من عدد مدد بلد نیستم والا. چند ساله تیرویید دارم هیچی بلد نیستم. فقط گاهی مثلا سالی یه بار شاید برم ...

من ۶ ماه یه بار میرم.من تقریبا از ۹۱ میخورم‌

عدد من این سری ۴ خورده ای بود.

شما وزنتم زاید شده

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.
1665
لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشو ...

منم‌این قرص و روزی یدونه میخورم دکترم گفت ۲ماه بخورم بعد ازمایش بدم خداکنه خوب بشم

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
1651