1147
648
عنوان

اونایی که کم کاری تیروئید دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 102 پست
بچه ها منم دارم.اما خیلی کم . دارو هم میخورم از بارداری قبلیم تا حالا. فقط یه سوال ، حالا که با قر ...

یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کردن که عمرا نمی تونم😖 از روز اول تا الان یبوست شدید شدم با هیچ چیزی درمان نشدم 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1157
یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کرد ...

برای یبوست قرص سی لاکس بخور گیاهیه.

یا صبح ناشتا رو آب ولرم روغن زیتون بریز و بخور

اگه کسی بهتون بدی کرد واگذارش نکنید به خدا، اون مهربونه میبخشه. خودتون دهنشو صاف کنید 😁
برای یبوست قرص سی لاکس بخور گیاهیه. یا صبح ناشتا رو آب ولرم روغن زیتون بریز و بخور

قرص زیاد خوردم فقط تا دارو میخورم عذر میخوام دسشویی میتونم برم اگر نخورم تا چند ماهم بگذره حس دسشویی بهم دست نمیده😔 کلا دیگه هرگز روده هام مثل اول نمیشه.

شما تیروئید داری؟ عددش چنده

من عدد مدد بلد نیستم والا. چند ساله تیرویید دارم هیچی بلد نیستم. فقط گاهی مثلا سالی یه بار شاید برم دکتر

اگه کسی بهتون بدی کرد واگذارش نکنید به خدا، اون مهربونه میبخشه. خودتون دهنشو صاف کنید 😁
من ک بعد بارداری میرم سراغ طب اسلامی با دارو گیاهی درمانش میکنم😤

اگه شد حتما حتما حتما

تاپیک برن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
1125
یبوست نداری احیانا؟من تو چهار ماه ۱۵ تا زیاد شدم هرروزم که میرم رو ترازو زیادتر از روز قبلم . کم کرد ...

چرا منم یبوستی ام.

اما با یه سری خوراکیا بهتر میشم.مثلا کاهو هر روز بخورم.یا آلو و لواشک.

البته من وقتی میخواستم باردار بشم ، آز دادم ، مرز بود.دکترم‌گف بخاطر بارداری باید بخوری.

هنوزم‌ک هنوزه دارم‌میخورم.چون توی اقدامم برای دومی.

نی نی کوچولوی حبه انگوری من امروز فهمیدم دیگه قلبت نمیزنه برام. ناراحتم.اما راضی. فقط نمیدونم جواب داداشی بزرگترت رو چی بدیم؟ شاید ما لیاقتت رو نداشتم ، اما کاش بخاطر اون ، میموندی پیشمون. دلم برات تنگ میشه. برای همه آمپول ها، همه شیاف ها، همه قرص هایی که خوردم. برای حس مادرانه دوبارم، دلم برای خوندنه برات. دلم برای دیروزم تنگ میشه، دلم برای داشتنت تنگ میشه. تو هنوزم در منی، کاش لااقل میشد تا همیشه همینجوری نگهت دارم. تا همیشه سر اسمت دعوا کنیم. تا همیشه ........ میدونم بالاخره یک روز میای پیشمون ، ما صبرمون زیاده اما دل نازکیم. حبه انگورم ، ممنون که طعم مادری رو تو این سه ماه با همه سختی و تحمل ، چشوندی بهم. فقط حیف حیف کاش صدای قلب کوچولوتو شنیده بودم. نمیدونم شایدم نه ، اینجوری راحتتر میتونم دوریت رو تحمل کنم. عزیزم تو حاصل تلاقی خاطرات عاشقانه من و بابایی روی تخت معاینه بودی. تو خواسته ترین موجود جهان بودی ، حتی وقتی که جسم مون توان ایجادت رو نداشت، حسم بهت ، مثل حسم به داداشیته. الان کنارم خوابیده و صدای نفس هاش رو میشنوم. تو هم توی آغوشم خوابیدی ، درونی ترین جای من. نزدیک ترین جا به قلبم. هیچوقت یادم نمیره حسی که با مثبت شدنت به ما دادی ، هیچوقت یادم نمیره مبارزت توی کاتتر توی انکوباتور توی اپلیکاتور و بعد توی بطنم. تو پیروز ترین رویان دنیایی ، برای ما ، تو مبارز ترینی ، کاش من هم میتونستی الاقل مثل تو ۶ ماه از اولین نقطه ششروع ، تاب بیارم. ولی فعلا که هنوز نصف روز نشششششده رمقی برام نمونده. منتظر همسفرات میمونیم مسافر کوچولوی ما
چرا منم یبوستی ام. اما با یه سری خوراکیا بهتر میشم.مثلا کاهو هر روز بخورم.یا آلو و لواشک. البته من ...

لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشویی نه😔 این چه دردی بود دچارش شدم😢

من عدد مدد بلد نیستم والا. چند ساله تیرویید دارم هیچی بلد نیستم. فقط گاهی مثلا سالی یه بار شاید برم ...

من ۶ ماه یه بار میرم.من تقریبا از ۹۱ میخورم‌

عدد من این سری ۴ خورده ای بود.

شما وزنتم زاید شده

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.
1167
لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشو ...

منم‌این قرص و روزی یدونه میخورم دکترم گفت ۲ماه بخورم بعد ازمایش بدم خداکنه خوب بشم

یه صلوات واسه مامان شدنم میفرستی دوست مهربونم❤❤
835