1177
648
یعنی امکان خوب شدنش هست یا باید تا آخر عمر قرص بخوریم؟

من ک بعد بارداری میرم سراغ طب اسلامی

با دارو گیاهی درمانش میکنم😤

دختر گلم قربون تکون خوردنات بشم😍                      خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                                     
یعنی امکان خوب شدنش هست یا باید تا آخر عمر قرص بخوریم؟

من تو بارداری اینطور شدم تا ۶ ماه بعد زایمانم قرص میخوردم بعد خوب شدم الان پسرم ۳ سالشه تازگی چکاب دادم مشکلی نداشتم

ولی خالم که قبل بارداری هم داشت دکتر گفته تا آخر عمر باید قرص بخوری فقط دوزش فرق میکنه

وزن اولیه :۸۰ وزن فعلی: ۷۴.۵۰۰ وزن هدف اول: ۷۰ وزن هدف دوم :۶۵ 

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

من ۱۰ ساله فهمیدم کم کاری دارم تا آخر عمرمم باید قرص لووکسین بخورم‌.من پریود نامنظم داشتم درمان نمیشد بعد آزمایش دادم معلوم شد کم کاری دارم.البته ریزش مو هم داشتم.

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
1156
چرا نمیشه مال من هاشیموتواه اول پرکاره بعد کمکار میشه

من کم کاری دارم چهار ماه قرص خوردم الان آزمایشم پرکاری نشون میده ولی دکتر میگه تو کم کاری داری باید قرصتو نصف بخوری تا متعادل بشه

آره میشه، تیروعید اینه دیگه، فقط خدا نکنه گرفتارش بشی

دقیقا واقعا گرفتارم کرده پارسال ابن موقع پرکار بود بعد کمکار شد با خوردن قرص یدوره نرمال شد و الان بعد یکسال دوباره پرکار بخدا دیوانه شدم از دستش نه میتونم بچه بیارم نه هیچ عصبی شدم بشدت

من کم کاری دارم چهار ماه قرص خوردم الان آزمایشم پرکاری نشون میده ولی دکتر میگه تو کم کاری داری باید ...

مال من بعد ۶ ماه پرکار شد البته دکترمو عوض میخوام بکنم دوباره از اول پس تو هم مثل من بودی

1189

بچه ها منم دارم.اما خیلی کم .

دارو هم میخورم از بارداری قبلیم تا حالا.

فقط یه سوال ، حالا که با قرص ، تنظیمه بازم عوارض اش میمونه؟

مثلا من هر کاری میکنم ۴ کیلو کم‌بشم نمیتونم.دلیلش تیروئیده یعنی!

نی نی کوچولوی حبه انگوری من امروز فهمیدم دیگه قلبت نمیزنه برام. ناراحتم.اما راضی. فقط نمیدونم جواب داداشی بزرگترت رو چی بدیم؟ شاید ما لیاقتت رو نداشتم ، اما کاش بخاطر اون ، میموندی پیشمون. دلم برات تنگ میشه. برای همه آمپول ها، همه شیاف ها، همه قرص هایی که خوردم. برای حس مادرانه دوبارم، دلم برای خوندنه برات. دلم برای دیروزم تنگ میشه، دلم برای داشتنت تنگ میشه. تو هنوزم در منی، کاش لااقل میشد تا همیشه همینجوری نگهت دارم. تا همیشه سر اسمت دعوا کنیم. تا همیشه ........ میدونم بالاخره یک روز میای پیشمون ، ما صبرمون زیاده اما دل نازکیم. حبه انگورم ، ممنون که طعم مادری رو تو این سه ماه با همه سختی و تحمل ، چشوندی بهم. فقط حیف حیف کاش صدای قلب کوچولوتو شنیده بودم. نمیدونم شایدم نه ، اینجوری راحتتر میتونم دوریت رو تحمل کنم. عزیزم تو حاصل تلاقی خاطرات عاشقانه من و بابایی روی تخت معاینه بودی. تو خواسته ترین موجود جهان بودی ، حتی وقتی که جسم مون توان ایجادت رو نداشت، حسم بهت ، مثل حسم به داداشیته. الان کنارم خوابیده و صدای نفس هاش رو میشنوم. تو هم توی آغوشم خوابیدی ، درونی ترین جای من. نزدیک ترین جا به قلبم. هیچوقت یادم نمیره حسی که با مثبت شدنت به ما دادی ، هیچوقت یادم نمیره مبارزت توی کاتتر توی انکوباتور توی اپلیکاتور و بعد توی بطنم. تو پیروز ترین رویان دنیایی ، برای ما ، تو مبارز ترینی ، کاش من هم میتونستی الاقل مثل تو ۶ ماه از اولین نقطه ششروع ، تاب بیارم. ولی فعلا که هنوز نصف روز نشششششده رمقی برام نمونده. منتظر همسفرات میمونیم مسافر کوچولوی ما

من لووتیروکسین میخورم. صبحها یکی البته من ظهر میخورم چون تا ظهر خوابم.

بجز پنجشنبه جمعه ها که دکتر جدید گفت نصف قرص بخور

خود واقعی ات ، بهترین ورژن توئه 💪 از نظر ظاهر و بدن
1179
مال من بعد ۶ ماه پرکار شد البته دکترمو عوض میخوام بکنم دوباره از اول پس تو هم مثل من بودی

برا چی میخوای دکترت عوض کنی ؟باید چکار کرد الان که پرکار شده؟منم دکترم عوض کنم ؟علایمم اصلا رفع نشده خیلی اذیت هستم چاقی زیاد کچل شدن یبوست چندین ماهه😣

کاش من پر کار بودم لاغر میشدم

خدا نکنه.

انشاا... که آدم همیشه سلامتی داشته باشه.

پرکار بدتر از کم کاره.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.
1190