1232
1226
لووتیروکسین میخوری بهتر نشدی؟من که اصلا انگار نه انگار . دلم همش احساس سنگینی و نفخ دارم اما حس دسشو ...

راستش من ۵ ساله دارم میخوری. و شاید در کل مثلا سفزی جایی فراموش کنم یا نداشته باشم نخورم .

اما یبوست رو واقعا نمیدونستم بهش ربط داره.بیشتر به تغذیه ام مرتبط میدونستم.

اما اره منم نفخ زیاد داشتم.جوری که واقعا نمیتونستم وضوم رو نگه دارم و باید همش تجدید میکردم.

اما شیر رو حذف کردم این مشکل خیلی بهتر شد.

بخاطر همین خیلی شک ام به تیروئید نرفت.

اما لاغر شدن رو بیشتر حس کردم.

قبلا دو سه کیلو که چاق میشدم ، یک کم ملاحظه میکردم کم میشد ده روزه.

الان سه ماه نتونستم یک کیلو هم کم کنم.

نی نی کوچولوی حبه انگوری من امروز فهمیدم دیگه قلبت نمیزنه برام. ناراحتم.اما راضی. فقط نمیدونم جواب داداشی بزرگترت رو چی بدیم؟ شاید ما لیاقتت رو نداشتم ، اما کاش بخاطر اون ، میموندی پیشمون. دلم برات تنگ میشه. برای همه آمپول ها، همه شیاف ها، همه قرص هایی که خوردم. برای حس مادرانه دوبارم، دلم برای خوندنه برات. دلم برای دیروزم تنگ میشه، دلم برای داشتنت تنگ میشه. تو هنوزم در منی، کاش لااقل میشد تا همیشه همینجوری نگهت دارم. تا همیشه سر اسمت دعوا کنیم. تا همیشه ........ میدونم بالاخره یک روز میای پیشمون ، ما صبرمون زیاده اما دل نازکیم. حبه انگورم ، ممنون که طعم مادری رو تو این سه ماه با همه سختی و تحمل ، چشوندی بهم. فقط حیف حیف کاش صدای قلب کوچولوتو شنیده بودم. نمیدونم شایدم نه ، اینجوری راحتتر میتونم دوریت رو تحمل کنم. عزیزم تو حاصل تلاقی خاطرات عاشقانه من و بابایی روی تخت معاینه بودی. تو خواسته ترین موجود جهان بودی ، حتی وقتی که جسم مون توان ایجادت رو نداشت، حسم بهت ، مثل حسم به داداشیته. الان کنارم خوابیده و صدای نفس هاش رو میشنوم. تو هم توی آغوشم خوابیدی ، درونی ترین جای من. نزدیک ترین جا به قلبم. هیچوقت یادم نمیره حسی که با مثبت شدنت به ما دادی ، هیچوقت یادم نمیره مبارزت توی کاتتر توی انکوباتور توی اپلیکاتور و بعد توی بطنم. تو پیروز ترین رویان دنیایی ، برای ما ، تو مبارز ترینی ، کاش من هم میتونستی الاقل مثل تو ۶ ماه از اولین نقطه ششروع ، تاب بیارم. ولی فعلا که هنوز نصف روز نشششششده رمقی برام نمونده. منتظر همسفرات میمونیم مسافر کوچولوی ما
من کاش تو صورتم پف داشتم صورتم لاغرو کوچیک مال دوران ۵۸ کیلوییمه بدنم انگار زن ۹ ماهه😪

انشاالله که زود زود خوب میشی

انشاالله که هممون زود زود تیروئیدمون خوب بشه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.
راستش من ۵ ساله دارم میخوری. و شاید در کل مثلا سفزی جایی فراموش کنم یا نداشته باشم نخورم . اما یبوس ...

خیلی بددردیه تیرویید در ظاهر بیماری راحتیه که فقط با مصرف یه قرص ناشتا کنترل میشه. که هرگز این جوری نیست ادمو نابود میکنه پوست مو هیکل قیافه اعصاب همه چی آدمو نابود میکنه😢

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

کم کاری تیرویید چه دردی شده هر جا میرم همه مبتلا شدن

به خیلی عوامل بشتگی داره.

استرس.وارثت.....

و یکی اینکه اکثرا آپارتمان نشین شدن.و کمتر در معرض آفتاب هستن.و کمبود ویتامین دی

شما چند ساله دارو میخوری

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.
1156
به خیلی عوامل بشتگی داره. استرس.وارثت..... و یکی اینکه اکثرا آپارتمان نشین شدن.و کمتر در معرض آفتا ...

من چهار ماهه مبتلا شدم موهای خیلی قشنگ و پرپشتم همه ریختن الان کف سرم کاملا خالیه😪😫 وزنمم که زیاد شده بسیار زیاد یبوست دائمو همیشگی هم که هست اعصابمم داغون ابروهامم تازگی دارن میریزن😢😭

من چهار ماهه مبتلا شدم موهای خیلی قشنگ و پرپشتم همه ریختن الان کف سرم کاملا خالیه😪😫 وزنمم که زیاد ...

اصلن استرس برای این بیماری بدترین چیزه

داروهای تقویتی بخور.البته با نظر دکتر.لبنیات

سبزیجات.

تغذیه خیلی مهمه

من خودم کنارهام سفید شده..

اگه بهش بیتشر فک کنی بدتره.و بیشتر تو روحیت تاثیر میذاره

من بلافاصله بعد زایمان که آزمایش دادم نشون داد کم کار شدم

اصلا تو خانوادمون نداشتیم

علائمم فقط یبوسته اونم کم

ریزش مو هم ندارم.یعنی عادیه زیاد نیست

پارسال هم که رژیم گرفتم به راحتی وزن کم کردم

چطوریاس؟

تا آخر عمر باید قرص بخورم؟

راستی خواهرشوهرم روزی یک و نصفی قرص میخوره و عدد تی اس اچ هشت و نیمه

خیلی خطرناکه واسش؟

چشم دل باز کن که جان بینی/آنچه نادیدنی است آن بینی
1233
عین یه کابوسه همه این چیزا 

نه عزیزم.درسته سخته.ولی خدارا شکر کن که با دارو کنترل میشه

این استرس و فکرا بدتر از خود تیروئیده

برا چی میخوای دکترت عوض کنی ؟باید چکار کرد الان که پرکار شده؟منم دکترم عوض کنم ؟علایمم اصلا رفع نشده ...

نمیدونم احساس میکنم که این تغییر وضعیت از کمکار به پرکار بعد ۶ ماه عادی نیست  همش هم دکترم میگه باردار نشو تا نرمال نشده ۴ ماه وقتی کمکار بود الانم میگه نشو چون پرکار شده

1167
خیلی بددردیه تیرویید در ظاهر بیماری راحتیه که فقط با مصرف یه قرص ناشتا کنترل میشه. که هرگز این جوری ...

من که کچل شدم موهام هم سفید همش هم عصبی و ناراحتم و نازایی هم دارم 

1241