2703
2553

من چندساله پیش دوبار تو رویان میکرو کردم که منفی بود الان بازایندفعه  میخام برم مطب نمیدونم کدوم دکترو انتخاب کنم اگه دکتر خوب تو تهران میشناسید میشه معرفی کنید

شنیدم طرازی 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اينجا بچه ها از رفتار و برخورد طرازي خيلي تعريف كردن و راضي بودن

مشكلتونو ميدونيد يا هنوز مشخص نشده؟

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2720
اينجا بچه ها از رفتار و برخورد طرازي خيلي تعريف كردن و راضي بودن مشكلتونو ميدونيد يا هنوز مشخص نشده ...

من شوهرم مشکل داره خییلی اسپرمش کمه و ضعیفه یبار بطور معجزه آسا باردار شدم که قلبش تشکیل نشد

من شوهرم مشکل داره خییلی اسپرمش کمه و ضعیفه یبار بطور معجزه آسا باردار شدم که قلبش تشکیل نشد

ان شاالله بازم طبيعي باردارشي ولي برات بمونه  

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
به امید خدا و هرکی نداره خدا دامنشو هرچه زودتر سبز کنه

ايشالله خدا زيا منتظرت نمي ذاره و امسال ديگه بارداري گل من🌹🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 دعا كردم كلي برات به درگاه خدا

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2714
ايشالله خدا زيا منتظرت نمي ذاره و امسال ديگه بارداري گل من🌹🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 دعا كردم كلي برات به در ...

ممنون عزیزم میدونم به سختی باردار شدی منطورم اینه همون میکرو کردی یا طبیعی باردار شدی؟

ممنون عزیزم میدونم به سختی باردار شدی منطورم اینه همون میکرو کردی یا طبیعی باردار شدی؟

نه ميكرو كه شكست خورد😞....طبيعي شد ما هردومون فقط دارو ميخورديم اماده شيم برا ميكرو بعدي تو ارديبهشت كه خدا خواست و شد...حالا همش نگرانم اونهمه قرص و دارو خوردم مشكلي پيش نيومده باشه براش😭

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نه ميكرو كه شكست خورد😞....طبيعي شد ما هردومون فقط دارو ميخورديم اماده شيم برا ميكرو بعدي ...

وااای چقد خوشحال شدم برات اصلا استرس نداشته باش خدا خودش داده خودشم برات نگه میداره دسته راستتم سرما😍😍😍😘

وااای چقد خوشحال شدم برات اصلا استرس نداشته باش خدا خودش داده خودشم برات نگه میداره دسته راستتم سرما ...

شما جاتون رو سرماست عزیزم....حتما امسال باردار میشی بهت قول میدم فقط پیگیری کن دست از تلاش نکش..محاله کسی تلاش کنه و پیگیر باشه به هدفش نرسه..فقط ناامید نشو همین و همین و همین!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
شما جاتون رو سرماست عزیزم....حتما امسال باردار میشی بهت قول میدم فقط پیگیری کن دست از تلاش نکش..محال ...

قربونت برم عزیزم فقط توکلم بخداس ان شالله که نی نی توهم صحیح سالم بغلت بیاد😍😍

2706