2726
عنوان

آخر هفته خواهـــرشوهر میشم💃💑👯😍

1457 بازدید | 135 پست

خیلی ذوق دارم،کلا من دختر برونگراییم ذوقم بیاد عین بچه ها جیغ و داد میزنم الانم یه همچین حالتی دارم😂😂😂

آخر هفته عقد داداشمه ایشالا😍

زنداداش آیندمم خوبه دوسش دارم،چون عاشق داداشمم به زنشم احترام باید بذارم

گرچه یکم خیلی حسودیم میشه😩حس میکنم داداشم دیگه دوسم نداره😐

خیلی مسخرس حسم میدونم😐

حس خواهرشوهر بودن خیلی عجیبه انصافا😂😍

نصیحتم کنین چجووی رفتار کنم هم داداشم بهم افتخار کنه هم زنداداشم تاپیک نزنه برام😜😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط احترااام.. مبارک باشه  😊😀

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

تو هیچ کاری نکنی مطمعن باش زن داداشت تاپیک میزنه و به ترک دیوارم گیر میده!!! نمی خوام نا امیدت کنم اما ماسک عروستون بعد عقد میفته آماده باش. نه که چیزی بهش بگیا، نه، آماده باش بعد از اینکه خرش از پل گذشت اون روی دیگشو ببینی!

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

وقتی تو اتاق تنها هستن برو یهو تو😅😅

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
توي زندگي شون دخالت نكن زن داداشت رو دوستش بدار  خواهرشوهر نباش يه دوست باش  حسودي نكن

من بیست سالمه بابا،دخالتِ چی

بخدا حال ندارم درباره زندگی خودمم نظر بدم😂

چشششششم عزیزوم،مرسی❤

من که اصلا ذوق نداشتم عروسمون خیلی گوشت تلخه 

به این نتیجه رسیدم که دختر و پسرو باید داد به فامیل دور غریبه به درد نمی خوره اصلا 

الان همه دغل بازن خودشونو میندازن به اینو اون 😨😨😨

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
عزیزم منم همین خوضحالیو داشتم اما متاسفانه ی عروس کاملا سرد وبی روح گیرمون اومد ذوقمون پوکید&nb ...

خب ببین تو خودت باش همون شلوغ و مهربون،زندایی منم یکم سرد بود ینی فاملتا اینطورین،الان عین ما شده😂😍

2706