2703
2553
عنوان

کیا نوزادشون کم کاری تیرویید داشته

192 بازدید | 12 پست

زردی دخترم طولانی شده بود توی ۲۴ روزگیش آزمایش دادیم کم کاری تیرویید شدید داشت دکتر قرص داده بهش

تو اینترنت مطالب وحشتناکی راجع بهش نوشته بود میخوام بدونم کی بچش این مشکلو داشته و چه وقت متوجهش شدن و الان در چه حاله

این کاربری رو از دوستم زوربگیر کردم ، چون بقیه کاربریهام ده بار تعلیق شدن ، راجع به تاپیکاش ازم نپرسید ، من اون نیستم

نه وزنش بالا نیست

زردیش طولانی شده فردا یک ماهش میشه هنوز زرده مشخص شد از کم کاری تیروییده

این کاربری رو از دوستم زوربگیر کردم ، چون بقیه کاربریهام ده بار تعلیق شدن ، راجع به تاپیکاش ازم نپرسید ، من اون نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چه مطالبى نوشته بود؟

خدای نکرده کم کاری تیرویید باعث عقب افتادگی ذهنی و جسمی میشه اگه کنترل و درمان نشه و به موقع تشخیص داده تشه

توروزای اول ک دادی تیروییدش چندبود؟؟

بما اعلام نکردن گفتن اگه مشکل داشت باهاتون تماس میگیریم و اگر مشکلی نداشت تماس نمیگیریم

ولی دیروز زنگ زدم پرسیدم گفتن نیم بوده

2714
خدای نکرده کم کاری تیرویید باعث عقب افتادگی ذهنی و جسمی میشه اگه کنترل و درمان نشه و به موقع تشخیص د ...

اگه داروهاشو مرتب بدى چيزى نميشه

من يه ارايشگر داشتم پسرش الان بزرگ بيست سى ساله 

تعريف ميكرد كه پسرش كم كارى داشت و داروهاشو مرتب بهش ميداد الانم پسرش خوب و خوش سلامت

نگران نباش پسرمن تا دوماه زرد بود بعدم ک با دارو کنترل میشه

زردیش بخاطر تیروییده 

اگه داروهاشو مرتب بدى چيزى نميشه من يه ارايشگر داشتم پسرش الان بزرگ بيست سى ساله  تعريف ميكرد ...

امیدوارم

ولی واقعا خیلی برام عذابه از الان دارم ناشتا به بچه یک ماهه قرص میدم

سلام عزیزم. کم کاری بچتون چی شد؟ 

سلام

دکتر گفته حداقل تا ۳ سالگی باید دارو استفاده کنه هرچند که ازمایشهاش نرماله خداروشکر