2703
2553
عنوان

در این لحظه دوست دارین به شوهرتون چی بگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 98 پست

میگفتم عشقم الهی همیشه سلامت باشی هایه بوس وده 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

دلم میخوادبهش بگم چی برات کم گذاشتم که اینهمه آذارم دادی؟چراتااین حدبی لیاقتی؟اگه یکم حواستوبه زن وزندگیت جمع میکردی الان مثل آدم زندگی میکردیم چراهم زندگی منوهم زندگی خودتوجهنم کردی؟حالاک دیگه نمیخوامت چرانمیری ب درک؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امضاموبراش میخوندم .واقعادلم میخوادتوچشماش زل بزنم وکلمه ب کلمشوبابغض بهش بگم واینکه خیلی برام عزیزه ...

عزیزم الهی که خدا معجزشوبرات نصیب کنه... 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2720

بگم تو حداقل  آروم باش بچه ها بهت نیاز دارن....

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2714

گشنمه زودتر وسایل شام وبرسون

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ترجيح ميدم سکوت کنم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
امضاموبراش میخوندم .واقعادلم میخوادتوچشماش زل بزنم وکلمه ب کلمشوبابغض بهش بگم واینکه خیلی برام عزیزه ...

بمیرم برای اون دلت ایشالله خدا بهت نی نی بده...واسه خدا هیچی غیر ممکن نیست

2706