1147
44
عنوان

در این لحظه دوست دارین به شوهرتون چی بگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 99 پست

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

امضاموبراش میخوندم .واقعادلم میخوادتوچشماش زل بزنم وکلمه ب کلمشوبابغض بهش بگم واینکه خیلی برام عزیزه ...

بمیرم برای اون دلت ایشالله خدا بهت نی نی بده...واسه خدا هیچی غیر ممکن نیست

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔
1156
امضاموبراش میخوندم .واقعادلم میخوادتوچشماش زل بزنم وکلمه ب کلمشوبابغض بهش بگم واینکه خیلی برام عزیزه ...

امضات عاااالیه 

انشالله هرچه زودتر خدا بهتون ی بچه خوشگل و سالم بده❤️ 

بالاتر از سیاهی رنگ روزگار منه🖤😔

الان چند روزه که شوهرم همش داره درس میخونه...هردو مون امتحان داریم....اما من یا خواب بودم یا تو گوشی ...اصلن هم نمیذاشت حرف بزنم و همش میگفت چرا درس نمیخونی...حالم از هرچی درسه بهم میخوره

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
ا همدان یا کرمانشاه من الان تهرانم طرف ما اصلا برف نمیبینیم فقط بارون

کرمانشاهم کاش آسمون اینجا رو میدیدی خیلی حالو هوای خوبی داره 

من یه رنگ توی پالت نقاشیم کم دارم اونم خوندشمنامه 👿
1167
امضات عاااالیه  انشالله هرچه زودتر خدا بهتون ی بچه خوشگل و سالم بده❤️

ممنونم عزیزم😍😍

محمدم عزیزدلم قلبم وتمام وجودم مملوازعشق توست .قلبم وتمام وجودم مملوازشرمندگیه.وقتی اونهمه حسرت روتوی چشمای رنگ شبت میبینم شرمنده م .وقتی توی خیابون داریم قدم میزنیم دستای کوچیک ی بچه روتوی دستای بزرگ باباش میبینی وقتی ازته دلت آه میکشی وقتی بخاطرعلاقه ای که به منه لعنتی داری بایدحسرت شنیدن ی باباگفتن اززبون شیرین بچه ت روبایدبرای همیشه توی سینه ت داشته باشی شرمنده م .وقتی خونه ی داداشم هستیم داداشم ازبیرون میادبچه ش بایه ذوق خاصی میپره بغل باباش وهمدیگه روبوس میکنن باورکن من اون لحظه ازچشمای حسرت زده ی توخیلی شرمنده م .ازسردی خونمون شرمنده م .ازتک تک موهای سپیدی که لای موهای خوش حالتت نشسته شرمنده م .راستی محمدم منومیبخشی بخاطرتمام حسرتایی که رودلت گذاشتم؟کاش عاشقم نمیشدی کاش عاشقت نبودم اززندگیت میرفتم تابه آرزوت برسی .قربونت بشم عشقم شرمندتم😔😔😔
1183