1177
648

من که شوهرم نیست وگرنه بهش میگفتم دلم خیییییلی گرفته...میشه یه کاری کنیم روحیمون عوض شه؟

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ی ساندویچ کوکتل پنیر با قارچ بگیر بیار واسم 

گوشنمهههههههه😐😐😐

میرین عمل میکنین معده تونو کوچیک میکنین؟🤔🤔😐😐 من میخوام یه کلیه مو اهدا کنم، یکم جا واسه بزرگوار باز شه...😑😑🤕🤕

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

کدوم گوری هستی لعنتی ؟؟؟؟؟ زود تر بیا

اصولا به خاطر اخلاقم قشنگم سمتم نمیاد

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔖🚫🚫🚫🚫دوست گلم اگه بیشتر از یه ساعت در سایت بودم لطفا بهم تذکر بده🚫🚫🚫🚫                   با چشمات دنیا رو دیدم حتی من فردا رو دیدم توی قلب قطره بودن با تو من دریا رو دیدم🥀
1156
8

من میگم عششقم الهی قربونت برم بی صبرانه منتظرم که بیای خونه...❤

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔

امضاموبراش میخوندم .واقعادلم میخوادتوچشماش زل بزنم وکلمه ب کلمشوبابغض بهش بگم واینکه خیلی برام عزیزه 

محمدم عزیزدلم قلبم وتمام وجودم مملوازعشق توست .قلبم وتمام وجودم مملوازشرمندگیه.وقتی اونهمه حسرت روتوی چشمای رنگ شبت میبینم شرمنده م .وقتی توی خیابون داریم قدم میزنیم دستای کوچیک ی بچه روتوی دستای بزرگ باباش میبینی وقتی ازته دلت آه میکشی وقتی بخاطرعلاقه ای که به منه لعنتی داری بایدحسرت شنیدن ی باباگفتن اززبون شیرین بچه ت روبایدبرای همیشه توی سینه ت داشته باشی شرمنده م .وقتی خونه ی داداشم هستیم داداشم ازبیرون میادبچه ش بایه ذوق خاصی میپره بغل باباش وهمدیگه روبوس میکنن باورکن من اون لحظه ازچشمای حسرت زده ی توخیلی شرمنده م .ازسردی خونمون شرمنده م .ازتک تک موهای سپیدی که لای موهای خوش حالتت نشسته شرمنده م .راستی محمدم منومیبخشی بخاطرتمام حسرتایی که رودلت گذاشتم؟کاش عاشقم نمیشدی کاش عاشقت نبودم اززندگیت میرفتم تابه آرزوت برسی .قربونت بشم عشقم شرمندتم😔😔😔

بیشعور عوضی الاغ احمق نفهم کودن کثافت اشغال

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘
1179

برام پیتزا بخر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بهش میگفتم خیلی بی معرفتی بهت گفتم حالم بده تنهام گذاشتی تا دیوونم کنی

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘
1178