2726

و تبدیل بشین به یه آدم خوب؟اینجور موردی پیش اومده براتون؟اگه ممکنه بگین من چندوقته از خدا خیلی دور شدم حاجت خیلی خیلی بزرگی دارم که نرسیدن بهش دقیقا نابودی منه همون مشکل باعث شد ازخدا دوربشم حالا دوس دارم باز به سمتش برگردم بنظرتوت چیکارکنم مشکلم حل بشه توروخدا از معجزاتتون بگین

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  

من چندین بار زمانیکه برام مشکلی پیش اومده یا نگران مسئله ای بودم بین نمازم قرآن گذاشتم جلوم و از خدا خواستم که باهام حرف بزنه تا آروم بشم درکماااال ناباوری آیاتی میومد که که فقط قفل میکردم و اشک می‌ریختم.

البته چار پنج سال پیش الان نمی‌دونم چرا کمتر شده ارتباطم با خداوند😞😔

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براي من برعكسش پيش اومده

خودمم باورم نميشه الان به چيزي اعتقاد ندارم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2728

فعلا یه اتفاقی افتاده که منو از خدا دور کرده هی بهش گفتم خدا جون این امتحان و ازم نگیر ۵سال تموم التماسش کردم  ولی حتی یه نگاه هم نکرد ببینه بندش چی میخواد تا حالا چشم به نامحرم ندوختم تا جایی که تونستم حجاب نگه داشتم کار خوب کردم ولی یه نیم نگاه هم نکرد دیگه نمیتونم نزدیک باشم 

به اضافه نظردوستمون من وقتی ازگناه فاصله گرفته بودم وارتباطم باشهداقوی بودهرکسی میتونه یه شهیدی داشته باشه من شهیدابراهیم همت وشهیدابراهیم هادی وشهیدهادی ذوالفقاری که همگی یه جورانگاربه شهیدهمت اقتداکردن وخیلی باهاسون ارتباط گرفتم

من چندین بار زمانیکه برام مشکلی پیش اومده یا نگران مسئله ای بودم بین نمازم قرآن گذاشتم جلوم و از خدا ...

منم اونجور شده جملاتی میومد که مربوط به نیتمه اونوقت اون آیات برات واقعیم میشد؟یعنی اگه چیزخوبی برات میومد و اروم میشدی بعدش واقعا مشکلتم حل میشد؟یا فقط در همون حد آروم شدنت بود

اره تو ۱۶سالگی با وضع ظاهریه بد و حجاب بدی ک داشتم و چون چهرم خوب بود و به گفته بقیه خوشگل بودم 

جایی نبود که برم و پسری بهم گیر نده و شماره نده برخلاف ظاهرم من ادم همچین ماجراهایی نبودم با هر بار گیر دادن از طرف پسری یه تلنگر یه حس بد یه ماجرای بد و یه تغییری درونم ایجاد میشد تا درون و بیرونمو با هم یکی کنم 

و کردم 

چادری شدم 

و تحول زندگیم از اونجا شروع شد 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
منم اونجور شده جملاتی میومد که مربوط به نیتمه اونوقت اون آیات برات واقعیم میشد؟یعنی اگه چیزخوبی برات ...

گاهی از خدا ممکن بود چیزی بخوام که به صلاحم نیست حرفای خدا آرومم میکرد و سربراه⁦☺️⁩

بله شده که مشکلمم حل شده باشه🙂

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
کتاب سلام بر ابراهیم رو بخون واقعا عالیه خدارو شکر که من با شهید عزیز ابراهیم هادی آشنا شدم اگه تهرا ...

حاجت گرفتی ازشون؟

دوستم هرکسی وظیفه خودشوداره شما شروع کن وظایفتو انجام بده وظایف خداراهم بسپار بهش. شروعشم نمازه و...

برای منم بوده با تغییر رفتار خودم هم آرامش گرفتم هم خداروبهتر پیداکردم و منظوراشو بهتر فهمیدم و دیگه خیلی وقتا آنقدر آدم حالش خوب میشه و خداراحس می‌کنه که حاجتای بزرگ هم کوچیکمیشن.. 

2706