2726
عنوان

درد بالای شکم در بارداری

8522 بازدید | 6 پست

سلام خانما، من هفده هفته باردارم، ماما و دکترم از همون اول میگفتن درد های گاه و بیگاه خطرناک نیست، ولی اگه بالای شکمت درد میکرد خطرناکه، دیشب شام خوردم بعد قرص ویتامین دی خوردم، نیم ساعت بعد گلاب به روتون دلپیچه شدید با  اسهال شدم، بعدش موقع خواب دیدم هرازگاهی بالای شکمم یعنی زیر سینه هام تیر میکشه و قطع میشه، باز میاد و قطع میشه، خلاصه یه بار چپ یه بار وسط یه بار راست، تیر میکشید و قطع میشد، من خیلی ترسیدم ولی دیدم درحد تیرکشیدن کوتاهه توجه نکردم و خوابیدم، صبح هم بیدار شدم دیدم سمت راست زیر سینه چندتا تیر کشید و بعدم تا الان دیگه قطع شد، این دردی که دکتر و ماما گفتن خطرناکه همینه یا درد وحشتناکتریه؟چرا میگن خطرناکه؟

نه عزیزم اون درد که خطر داره اصلا قطع نمیشه خود دکترام میگن دردهای که زود تمام میشن و با تغیر موقعیت خوب میشن طبیعیه

اما اگه دیدین زیاد شد و ادامه دار بود حتما به دکترتون بگید

خدایا خودت مراقب دوقلوهام باش  🙏

شاید چون رحم داره کش میاداینطورشده..منم دردرحمم نگرانم کرده هفته بیست هستم

شایدبخاطربزرگ شدن رحممونه..

ان شاءالله چیزی نیس ب خودت استرس نده

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید چون رحم داره کش میاداینطورشده..منم دردرحمم نگرانم کرده هفته بیست هستم شایدبخاطربزرگ شدن رحممون ...

بعضی از دردها چون جدیدا و برای بار اول پیش میاد آدمو نگران میکنه، انشاالله که چیزی نیست مال هردومون😫😩