2703
2553
من ۳سال پیش هاشور زدن حالا خیلی کمرنگ شده یکم به قرمزی هم می‌زنندمیخوام برم روش میکرو بلیدینگ یا فیب ...

میکرو تعریفشو شنیدم وخیلیاهم راضی بودن ولی فیبروز وهاشور دریه سطح هستن خیلی تفاوت ندارن منم دنبال تفاوتشونم که پیدانمیکنم

موقع زدن بله درد داره هر کی  فیبروز زده راضی هست من ناراضی ندیدم تا حالا چون خیلی طبیعی هست

کاش دردنداشت 

من راضی خیلی دیدم واسه همین مشتاق شدم ابروهام خوبه ها ولی یهرجاهایی کم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن اصلا دردنداره که من ازهمینش میترسم

برا من درد داشت من حس میکنم مخصوصا اولاش... چنتا که بزنه بدن بیحس میشه و عادت میکنه ولی چنتای اول مخصوصا رو تاج ابرو درد داره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2720
کاش یکی توضیح میداد فرق فیبروز با میکروبلیدینگ چیه

هاشور میکرو بلیدینگ با تاچ دستی و نازک و طبیعی زده میشه موندگاریشم چند ماهه هزینشم بیشتره

فیبروز یکی از روش های میکروبلیدینگ هست که توسط آکادمی فیبروز معرفی شده...تو ایران اکثرا همین مدل فیبروز که بهترین متد میکروبلیدینگ هست رو میزنن

هاشور  میکروپیگمنتیشن با دستگاه زده میشه عمیق تر  خطوط کلفت تر(نه خیلی طرف حرفه ای باشه قشنگ میتونه بزنه)و ماندگاری بیشتر داره تا یک و نیم سال هزینش کمتر از فیبروز هست

شیدینگ ابرو هم هست که حالت سایه پودری تاتو میشه...گاهی شیدینگ و میکروبلیدینگ رو با هم ترکیبیهم میزنن

اطلاعات من در این حده

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
میکرو تعریفشو شنیدم وخیلیاهم راضی بودن ولی فیبروز وهاشور دریه سطح هستن خیلی تفاوت ندارن منم دنبال تف ...

پست بالامو بخون

فیبروز یه متد جدید از میکرو بلیدینگ هست که همه ازش راضین و خیلی طبیعی هست و با هاشور دستگاهی میگرو پیگمنتیشن فرق داره و اصلا در یه سطح نیستن

پست بالامو بخون فیبروز یه متد جدید از میکرو بلیدینگ هست که همه ازش راضین و خیلی طبیعی هست و با هاشو ...

الان به نظرت هاشوربزنم یا فیبروز ؟؟

امروز خیلی رفتم توارایشگاه ها وپرسیدم همه هاشور رو تاییدکردن به خاطر موندگاریش ولی به قول شما فیبروز طبیعی تره ولی خیلیا هم نمونه کاراوردن حتی روی شاگردشون تست کرده بودن ونشونم دادن 

اصلا مشکل هزینه ندارم فقط مشکلم در درجه اول دردش هست دردرجه دوم طبیعی بودن وموندگاریشه 

دوست ندارم پشیمون بشم میخوام بهترین تصمیم روبگیرم 

الان به نظرت هاشوربزنم یا فیبروز ؟؟ امروز خیلی رفتم توارایشگاه ها وپرسیدم همه هاشور رو تاییدکردن به ...

فیبروز بزن

هم دردش کمتره

هم طبیعی تره

موندگاریش کمتره ولی الان بعضیا جوری میزنن(عمیق تر) تا یه سال بمونه 

فیبروز واقعا بهتره عجیبه برام که شک داری

2714
موندگاریش چطوره؟

شش ماه 

عمیق تر بزنن تا یه سال

کاش دردنداشت  من راضی خیلی دیدم واسه همین مشتاق شدم ابروهام خوبه ها ولی یهرجاهایی کم داره

عزیزم سلام

فیبروز ابرو انجام دادی؟ راضی هستی؟؟؟ ™بنظرت چه روشی خوبه برا دختر مجرد

2706