2703
2553

فیبروز یه نوع از انواع هاشوره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واینکه دردداره یاخیر؟راضی هستین؟؟

موقع زدن بله درد داره

هر کی  فیبروز زده راضی هست من ناراضی ندیدم تا حالا چون خیلی طبیعی هست

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

من واس مامانم نوبت گرفتم. خانومه گفت میکروپگمتنشن(😂 نمدونم درست نوشتم یا نع)، خیلی خوبه واس کسایی ک خودشون ابرو دارن اما یکم نقص داره

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد
خوب همین بهتراز خودهاشوریا قلمش فرق میکنه؟؟چه جوریه میشه توضیح بدید

قلمش با میکرو پیکمنتیشن فرق داره و سطحی تره و نازک تر و موندگاریشم کمتر

2714
کاش یکی توضیح میداد فرق فیبروز با میکروبلیدینگ چیه

اهوم یکی واقعا درست راهنمایی کنه خوبه من هم ازسردرگمی درمیام ارایشگرا برای منفعت خودشون میگن خوبه عالیه بیا ولی ارایشگر تخصصش فیبروز هست میکرو بایدبری متخصص

2706