2410
2553
بله بلندی یعنی خوش اندامی  من 170 ام از قدم بدم میاد کاش 165 بودم

منم فکر میکردم ۱۷۰ هستم ولی دیروز که فدم و اندازه گیری کردم دیدم ۱۷۳ هستم😂😂😂😂

{POI^means peace of ارامش از من آغاز میشود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتماد به نفس داشته باش دختر خوبه قدت

دوست من ۱۷۰ قدش تازه همیشه کفش پاشنه ده سانتی هم میپوشه میشه ۱۸۰ من باهاش راه میرم انگار دارم کنار آقامون راه میرم😅

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2456

ای ام 165😎😎

هرجورکفشی هم بخوام میپوشم😍😍

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2714
منم... يه كتوني گرفتم يكم لژ داره اونم نميتونم بپوشم حتي ☹️

منم نیم بوت گرفتم پاشنه اش تقریبا سه سانته ... بعد دوستام تو مدرسه میگن اینارو نپووش اختلاف قدی موج میزنه😩😂😂

اوووففف خوشبحالت(ماشاءالله )😂😀چیکار کردی بلند شدی!ژنتیکیه یا از ورزش و تغذیه.

ژنتیک .. البته تو فامیلمون زیاد قد بلند هم نیستنا ولی من استثنا بار اومدم😎😎😎😎

خوش بحاااالت فقط

مچکرم😎😎

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2706