1093
44

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

منم استخوان بندیم درشته زیاد معلوم نیس ولی میگم کاش ۱۶۹ بودم

نه خوبی پس

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرصت زندگی کمه بزرگوارتر از آن باش ک برنجی و نجیب تر از آن باش ک برنجانی...♡
1053
173 که خوب و عالیه نه کوتاه نه زیادی بلند کاملا خوش هیکل میشی

اسی جون تو قدت عالیه.همه آرزوی قدبلند دارنداز اون بالا ما کوتوله هارو هم دریاب آجی✋

هرچه دلم خواست نه آن میشود     هرچه خداخواست همان میشود
1103

اعتماد به نفس داشته باش دختر خوبه قدت

دوست من ۱۷۰ قدش تازه همیشه کفش پاشنه ده سانتی هم میپوشه میشه ۱۸۰ من باهاش راه میرم انگار دارم کنار آقامون راه میرم😅

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم !"اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"دوم: یزیدهمه را تسلیم می‌خواهدمخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستدنوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبردبی‌ آبرویی را به جان میخردتا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"سوم: عمرِ سعدبه روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید استهم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرتهم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامیما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هست، من بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
1114
آره منم نمیتونم کفش پاشنه بلند بپوشم .. اونقدر هم کفش پاشنه بلند دوست داااارم ..

منم... يه كتوني گرفتم يكم لژ داره اونم نميتونم بپوشم حتي ☹️

اسمم مهسا :) بودنت هنوز مثل بارونه ، تازه و خنك و ناز و آرومه :)🌱🌸🍃🌈

ای ام 165😎😎

هرجورکفشی هم بخوام میپوشم😍😍

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
منم... يه كتوني گرفتم يكم لژ داره اونم نميتونم بپوشم حتي ☹️

منم نیم بوت گرفتم پاشنه اش تقریبا سه سانته ... بعد دوستام تو مدرسه میگن اینارو نپووش اختلاف قدی موج میزنه😩😂😂

POI^means peace of I
اوووففف خوشبحالت(ماشاءالله )😂😀چیکار کردی بلند شدی!ژنتیکیه یا از ورزش و تغذیه.

ژنتیک .. البته تو فامیلمون زیاد قد بلند هم نیستنا ولی من استثنا بار اومدم😎😎😎😎

POI^means peace of I
1058