1147
648

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158

با توجه به سنت بله

گفتي قرارمون هر سه شنبه ساعت پنج همون كافه ي خودمون من پاي قرارم موندم هر سه شنبه ساعت پنجعصر به صندلي خالي كه روبه روي من بود خيره ميشدم دوسال هر سه شنبه ساعت پنج عصر به اون كافه ي لعنتي كه عشق من به تو شروع شد :) بالاخره تو رو ديدم اما وقتي اسممو صدا كردي ميخواستم با اغوش باز به استقبالت بيام اما تو منتظر دختري بودي كه تو را مرد زندگيش خطاب ميكرد بچه ي كوچيك كه كنار او بود تو را پدر...💔
1125

173 که خوب و عالیه نه کوتاه نه زیادی بلند کاملا خوش هیکل میشی

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ن خیلی بلند نیستی ک

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
584
هم قدیم چرا اعتماد به نفست بیاد پایین؟؟؟منکه این قدم معلوم نیس تا کنار کسی قرارنگیرم متوجه نمیشم چو ...

منم استخوان بندیم درشته زیاد معلوم نیس ولی میگم کاش ۱۶۹ بودم

POI^means peace of I

خوبی که میدونستی ادم هرچی سنش بالاتر بره قدش هم یه چندسانتی کوتاه میشه ؟ با این حساب قدت خوبه 

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.                                                                                               
1170