1147
648

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

استخوان بندیم درشته و توپرم زیاد معلوم نیس ولی .....😔

چند كيلويي

گفتي قرارمون هر سه شنبه ساعت پنج همون كافه ي خودمون من پاي قرارم موندم هر سه شنبه ساعت پنجعصر به صندلي خالي كه روبه روي من بود خيره ميشدم دوسال هر سه شنبه ساعت پنج عصر به اون كافه ي لعنتي كه عشق من به تو شروع شد :) بالاخره تو رو ديدم اما وقتي اسممو صدا كردي ميخواستم با اغوش باز به استقبالت بيام اما تو منتظر دختري بودي كه تو را مرد زندگيش خطاب ميكرد بچه ي كوچيك كه كنار او بود تو را پدر...💔
1158
173 که خوب و عالیه نه کوتاه نه زیادی بلند کاملا خوش هیکل میشی

اسی جون تو قدت عالیه.همه آرزوی قدبلند دارنداز اون بالا ما کوتوله هارو هم دریاب آجی✋

هرچه دلم خواست نه آن میشود     هرچه خداخواست همان میشود
1140
۶۶

كم كن وزنتو اگه توپري

گفتي قرارمون هر سه شنبه ساعت پنج همون كافه ي خودمون من پاي قرارم موندم هر سه شنبه ساعت پنجعصر به صندلي خالي كه روبه روي من بود خيره ميشدم دوسال هر سه شنبه ساعت پنج عصر به اون كافه ي لعنتي كه عشق من به تو شروع شد :) بالاخره تو رو ديدم اما وقتي اسممو صدا كردي ميخواستم با اغوش باز به استقبالت بيام اما تو منتظر دختري بودي كه تو را مرد زندگيش خطاب ميكرد بچه ي كوچيك كه كنار او بود تو را پدر...💔

اعتماد به نفس داشته باش دختر خوبه قدت

دوست من ۱۷۰ قدش تازه همیشه کفش پاشنه ده سانتی هم میپوشه میشه ۱۸۰ من باهاش راه میرم انگار دارم کنار آقامون راه میرم😅

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
1103
آره منم نمیتونم کفش پاشنه بلند بپوشم .. اونقدر هم کفش پاشنه بلند دوست داااارم ..

منم... يه كتوني گرفتم يكم لژ داره اونم نميتونم بپوشم حتي ☹️

اسمم مهسا :) بودنت هنوز مثل بارونه ، تازه و خنك و ناز و آرومه :)🌱🌸🍃🌈

ای ام 165😎😎

هرجورکفشی هم بخوام میپوشم😍😍

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
منم... يه كتوني گرفتم يكم لژ داره اونم نميتونم بپوشم حتي ☹️

منم نیم بوت گرفتم پاشنه اش تقریبا سه سانته ... بعد دوستام تو مدرسه میگن اینارو نپووش اختلاف قدی موج میزنه😩😂😂

POI^means peace of I
اوووففف خوشبحالت(ماشاءالله )😂😀چیکار کردی بلند شدی!ژنتیکیه یا از ورزش و تغذیه.

ژنتیک .. البته تو فامیلمون زیاد قد بلند هم نیستنا ولی من استثنا بار اومدم😎😎😎😎

POI^means peace of I
835