1147
44
عنوان

پولاتونو تو خونه کجا قایم میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 49 پست
منم قلک دارم اونجا قایم کردم قلکم گذاشتم ته کمد دورشم با کیفو لباس گرفته شوهرم روحشم خبر نداره بیچاا ...

خوشبحالت میتونی خودتو لو ندی من که تا ی ذره بی پولی بهش فشار بیاره زرتی دو دستی تقدیمش میکنم 😐😐

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
گوشی که عادی گم بشه مخصوصا اینکه سایلنت باشه ولی پول دیگه نه  اگه هر دفعه یه جا میزاری شاید فر ...

آخه هر وقت خونه بودیم بهم میداد فوری میذاشتمشون تو کابینت آشپزخونه یا جاهای دیگه که یادم میموند ولی دیشب بیرون بودیم زمانی رسیدیم خونه دیگه یادم نمیاد برداشته باشمشون

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
خوشبحالت میتونی خودتو لو ندی من که تا ی ذره بی پولی بهش فشار بیاره زرتی دو دستی تقدیمش میکنم 😐😐

چه ساده ای دختر ، من اخیرا ۵٫۵ میلیون پول داشتم شوهرم سر دویست تومن پول زار میزد برا دو روز که پول دستش بیاد بعد بده ، فک کن مجبور بود به اینو اون رو بندازه بازم رو نکردم 😒

تعادل قانون طلایی زندگی 

من پول نگه نمیدارم نمیتونم پول داشته باشم انگار سنگینم و باید خرجش کنم راحت بشم. ولی یه دوست دارم یه سطل زباله داره تو اشپزخونه داخل کابینت ازش استفاده نمیکنه پولاشو اونجا قایم میکنه

تیکر تولد 2سالگی دخترمه 😍😍😍😍
من میزارم بالای بوفه قسمت زیر کنده کاریش

آره اینجا هم قبلا میذاشتمش برم بگردم

1189

اخه ما یه بار بی پول شدیم بعدش مهمون اومد واسمون خیییلی بد بود ازونموقع پول نگه میدارم واسه اینروزا هرچقدم بی پول بشیم ی دونه نونو میشه بخوریم اما وقتی مهمون بیاد خیلی سخته و خجالت اور

اخه من اینکارو میکنم میگم ازپولایی که خودت میدی جم میکنم

آخه وقتی حساب کتاب ها بینمون دقیق هست نمیشه گفت پس انداز هست ، من پولایی که بابام بهم میده جمع میکنم 

تعادل قانون طلایی زندگی 
1184
چه ساده ای دختر ، من اخیرا ۵٫۵ میلیون پول داشتم شوهرم سر دویست تومن پول زار میزد برا دو روز که پول د ...

وای آفرین همیشه ی خدا میگم این آخرین باره دیگه نمیدم باور کن الان چهار تومن پیش باباش و عموش پول داره از اونا پس نمیگیره اونوقت اومد کارت منو گرفت همشو خرج کرد 

وای آفرین همیشه ی خدا میگم این آخرین باره دیگه نمیدم باور کن الان چهار تومن پیش باباش و عموش پول دار ...

اگه این کارو کنی همیشه دیوار کوتاه تر از تو پیدا نمیکنه 

تعادل قانون طلایی زندگی 
سوتينم😐 مديوني باور كني

خخخخ نمیترسی بیوفته یه وقت ؟

1183