1109
648
عنوان

پولاتونو تو خونه کجا قایم میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 49 پست
منم قلک دارم اونجا قایم کردم قلکم گذاشتم ته کمد دورشم با کیفو لباس گرفته شوهرم روحشم خبر نداره بیچاا ...

خوشبحالت میتونی خودتو لو ندی من که تا ی ذره بی پولی بهش فشار بیاره زرتی دو دستی تقدیمش میکنم 😐😐

بزرگ شدن آرزویی بود که به امتحانش نمی ارزید...
گوشی که عادی گم بشه مخصوصا اینکه سایلنت باشه ولی پول دیگه نه  اگه هر دفعه یه جا میزاری شاید فر ...

آخه هر وقت خونه بودیم بهم میداد فوری میذاشتمشون تو کابینت آشپزخونه یا جاهای دیگه که یادم میموند ولی دیشب بیرون بودیم زمانی رسیدیم خونه دیگه یادم نمیاد برداشته باشمشون

برای خریدآجیل تو ترافیک نمون 

تضمین بهترین قیمت آجیل و میوه خشک

ادامه مطلب

من یه جاهایی میاد به ذهنم که عقل جن هم نمیرسه 😅😁

پایین ترین کشو رو کلا بکش بیرون زیرش بین کشو و کف زمین یه فاصله داره که مخفی هست کسی به ذهنش نمیرسه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تعادل قانون طلایی زندگی 
892
خوشبحالت میتونی خودتو لو ندی من که تا ی ذره بی پولی بهش فشار بیاره زرتی دو دستی تقدیمش میکنم 😐😐

چه ساده ای دختر ، من اخیرا ۵٫۵ میلیون پول داشتم شوهرم سر دویست تومن پول زار میزد برا دو روز که پول دستش بیاد بعد بده ، فک کن مجبور بود به اینو اون رو بندازه بازم رو نکردم 😒

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تعادل قانون طلایی زندگی 

من پول نگه نمیدارم نمیتونم پول داشته باشم انگار سنگینم و باید خرجش کنم راحت بشم. ولی یه دوست دارم یه سطل زباله داره تو اشپزخونه داخل کابینت ازش استفاده نمیکنه پولاشو اونجا قایم میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد 2سالگی دخترمه 😍😍😍😍
1103

اخه ما یه بار بی پول شدیم بعدش مهمون اومد واسمون خیییلی بد بود ازونموقع پول نگه میدارم واسه اینروزا هرچقدم بی پول بشیم ی دونه نونو میشه بخوریم اما وقتی مهمون بیاد خیلی سخته و خجالت اور

اخه من اینکارو میکنم میگم ازپولایی که خودت میدی جم میکنم

آخه وقتی حساب کتاب ها بینمون دقیق هست نمیشه گفت پس انداز هست ، من پولایی که بابام بهم میده جمع میکنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تعادل قانون طلایی زندگی 
584
چه ساده ای دختر ، من اخیرا ۵٫۵ میلیون پول داشتم شوهرم سر دویست تومن پول زار میزد برا دو روز که پول د ...

وای آفرین همیشه ی خدا میگم این آخرین باره دیگه نمیدم باور کن الان چهار تومن پیش باباش و عموش پول داره از اونا پس نمیگیره اونوقت اومد کارت منو گرفت همشو خرج کرد 

وای آفرین همیشه ی خدا میگم این آخرین باره دیگه نمیدم باور کن الان چهار تومن پیش باباش و عموش پول دار ...

اگه این کارو کنی همیشه دیوار کوتاه تر از تو پیدا نمیکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تعادل قانون طلایی زندگی