1177
648
عنوان

پولاتونو تو خونه کجا قایم میکنید ؟

482 بازدید | 49 پست

هر چی به ذهنتون میاد بگید بچها غیر از کیف و زیر قالی و کمد و کشو 😥😥😥😥😥

دیشب شوهرم سیصد بهم داد تو کیفم بودن  اومدیم خونه کیفمو گذاشتم تو هال رفتم خوابیدم صبح پاشدم میبینم نیست اونم میگه من بر نداشتم اصلا یادم نمیاد که دیشب برداشته باشم از تو کیف🤔🤔🤔

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
جاش مهم نیس کجا بزاری باید دوربین کار بزارین 😄😄😄😄

حسم میگه که خودش برداشته میخواد منو اذیت کنه

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
1194
زیر رختخوابا جای خوبیه🤔یا مثلا همش بزار تو سوتینت🤔یا مثلا تو گلدونای گل مصنوعی🤔یا آخرین گزینه ک ج ...

۳۰۰ تومن رو کجای سوتین بزاره مگه اینکه چک پول ۵۰ی باشه😁 در غیر این صورت پروتزی میشه برای خودش

دخترم،‌ رها ...
۳۰۰ تومن رو کجای سوتین بزاره مگه اینکه چک پول ۵۰ی باشه😁 در غیر این صورت پروتزی میشه برای خودش

🤣🤣🤣🤣😂نخندونم دختر 

1184
حست خیلی خیلی درست میگه شک نکن

بدبختی اینه دیروز گوشیمم گم کرده بودم نمیدیدمش حالا دیگه هی میخواد سرکوفت بزنه

زیر رختخوابا جای خوبیه🤔یا مثلا همش بزار تو سوتینت🤔یا مثلا تو گلدونای گل مصنوعی🤔یا آخرین گزینه ک ج ...

گزینه آخریت نابودم کرد آجی دیگه در اون حدم مخفی کاری نمیکنم 😅😅😅😅

بدبختی اینه دیروز گوشیمم گم کرده بودم نمیدیدمش حالا دیگه هی میخواد سرکوفت بزنه

گوشی که عادی گم بشه مخصوصا اینکه سایلنت باشه ولی پول دیگه نه 

اگه هر دفعه یه جا میزاری شاید فراموش کنی ولی اگه همیشه تو کیف بزاری پا نداره که فرار کنه

835