1232
1226
اره شیکه با ی گالیش پاشنه دار رو فرش مشکی یا زرد خیلی با کلاس میشع من احتمالا تا عید باردار باشم لب ...

گالیش چیه؟؟

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد 👰🤴تیکر جشنمونه

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

آره عزیز قشنگه اگه محدودیت برای پوشش ندارین خوبه ولی من شوهرم نمی زاره بپوشم که میگم راستی میشه آدرس کانالش را بدی اگه کانال خوبیه

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤲🤲هیچی ازت نمیخوام خدا جز سلامتی روزبه.فقط روزبه سالم باشه صالح باشه خوشبخت باشه🤲🤲🤲     تیکر یک سالگی روزبه جان
1156
نه شوهرمن محدودیت نذاشته برام  کانالش تو ایتاعه ها؟

نفهمیدم چی گفتی عزیز 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤲🤲هیچی ازت نمیخوام خدا جز سلامتی روزبه.فقط روزبه سالم باشه صالح باشه خوشبخت باشه🤲🤲🤲     تیکر یک سالگی روزبه جان
1233
قدیما ب دمپایی رو فرشی که جنس پلاستیک داشت میگفتن گالیش دیگ 😅

اره خب من هرجی فک کردم نتونستم دمپایی پلاستیکی پاشنه دار با این لباس تصور کنم

اره خب من هرجی فک کردم نتونستم دمپایی پلاستیکی پاشنه دار با این لباس تصور کنم

😐😐 دمپایی پلاستیکی مثال زدم مث اوناس رو فرشی مده پاشنه دار توو بازار هم پره چون ندیدی نتونستی تصور کنی پره همه جا

😐😐 دمپایی پلاستیکی مثال زدم مث اوناس رو فرشی مده پاشنه دار توو بازار هم پره چون ندیدی نتونستی تصور ...

رو فرشی پاشنه دار ک دیدم. اما گالیش اصن قابل تصور با این تیپ نیس. ممنون از توصیح شما😐

1167
رو فرشی پاشنه دار ک دیدم. اما گالیش اصن قابل تصور با این تیپ نیس. ممنون از توصیح شما😐

اگر بخوای اونحوری در نظر بگیری کت شلوار رسمی و مجلسیه اصن مناسب خونه پوشیدن نیست ولی هرکی نظری داره بدون پاشنه اصلا قشنگ نیس😑 با تشکر از نظر و فهم شما

اگر بخوای اونحوری در نظر بگیری کت شلوار رسمی و مجلسیه اصن مناسب خونه پوشیدن نیست ولی هرکی نظری داره ...

من گفتم بی پاشنه بپوشن؟ نگفتما. 

قربااانت😁 ستاااره بچینیییی گالیش بپووووشی (جناب خان)