1110
44

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

اتفاقا تیلور هیل بدون آرایش بهتره و اصلا بخاطر همین معروفه که بدون آرایشش خوشگله

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
892
اره بدون ارایش خوب نیست من همش فکر میکنم این مدلا از نزدیک باید وحشتناک باشن با ارن قد و هیکل 

بعضی از مدل ها که واقعا آدم عکس بی آریششون رو میبینه وحشت میکنه

بعضیاشون انقدر که به پوستشون چیزای مختلف میزنن پوستشون بدون اون مواد شبیه جذامی هاس آدم میبینه میگرخه

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم !"اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"دوم: یزیدهمه را تسلیم می‌خواهدمخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستدنوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبردبی‌ آبرویی را به جان میخردتا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"سوم: عمرِ سعدبه روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید استهم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرتهم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامیما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هست، من بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
1101

چ هیکلش مث مال منه 😁😁

ب چی داری نیگامیکنی بچه جون ماشالا😀😁ماشالا ماشالا آی ماشالا😑😀😑 دیش دیری دیرین ماشالا پیش گیری گیدین ماشالا😀😶😐😑کرم پینه ی پای پایِ پُل، دارای فرمول آرامبخشه تا کلک پینه ی پاهای شمارو بکننننه😳😐😒...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1114
دوس ندارم اندامشو☺

اندامش عالیه جزو فرشته های ویکتوریا سکرت هست...مدل های ویکتوریا سکرت بهترین اندامها رو بین مدل ها دارن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"