2737
2734

کدبانوهای عزیز ممنون میشم تجربیاتتون را بگین مبلام مدل ال . خیلی لک شدن افتضاح پارسال مبلشویی اومد تمیزشون کرد ولی ۱ ماه دوام داشت دوباره لکاش پیدا شد با شامپو فرش کشیدم تمییز نشد جوشیرین سرکه هم امتحان کردم نشد. چون بچه کوچیک دارم فعلا نمیخام مبل بخرم شما تجربه ای دارین واسه تمییز کردنش. گاهی بسدم میزنه ببرم شلنگ اب بگیرم بهشون شوهرم میکه میپوسن ....

به منم بگید موقع اسباب کشی یه قسمت بالایی از مبل قهوه ای رنگم سیاه شده کارگره گفت خورده به روغن سیاه بالای در....حالا لکش اونچنان زیاد نیست چطوری پاکش کنم ؟

روکش مبل الان چه قیمتیه ؟

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.                                                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم بگید موقع اسباب کشی یه قسمت بالایی از مبل قهوه ای رنگم سیاه شده کارگره گفت خورده به روغن سیاه ...

خاهر شوهرم واسه ناهارخوریاش که ۶ نفره بودن روکش تلقی گرفت شدن ۷۰۰ یا ۸۰۰ تومن

2731

سلام. لکه بر مبل بخر. عالیههههههههه. من دخترم رو مبل رو خط خط خودکار کرده بود . به راحتی اب خوردن پاکش کرد

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

ایننن عالیه

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2738