2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه جاری بیشتر ندارم به خدا حسود نیستم هر کسی میبینه میگه خیلی بین منو جاریم فرق میذارن نمی‌خوام از خودم تعریف کنم ولی از هیچ نظر از جاریم کمتر نیستم هر موقع میام اینجا بغضم میگیره ما کلا جمعه ها میام خونه مادرشوهر که کاش می شد میام بد ترین روز زندگیمه 

2720

کلا نگاه هم به من نمی کنن والا من احترامشونو دارم از هیچ راهی کوتاهی نمی کنم ولی همش اون همش اون تو هفته با خواهرشوهرا همش بیرون میرن آخر هفته میشینن تعریف کردن منم نه خواهر دارم نه خاله ای کلا تنهام بغضم میگیره دلم خیلی شکسته

تو هم ب اونا محل نذار.اصلا وقتی میبینی دارن صحبت میکنن طرفشون نرو.خودتو با شوهرت یا گوشیت و... مشغول ...

وقتی تو جمع زنونه نشستم نمی شه خب ولی بعضی وقتا با گوشی سرگرم می کنم خودمو کلا انگاری من غریبم از هیچیشون خبر ندارم ولی جاریم همه چیو میدونه

2714

ول کن بابابه یه ورت

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2706