1147
44

من یه جاری بیشتر ندارم به خدا حسود نیستم هر کسی میبینه میگه خیلی بین منو جاریم فرق میذارن نمی‌خوام از خودم تعریف کنم ولی از هیچ نظر از جاریم کمتر نیستم هر موقع میام اینجا بغضم میگیره ما کلا جمعه ها میام خونه مادرشوهر که کاش می شد میام بد ترین روز زندگیمه 

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

کلا نگاه هم به من نمی کنن والا من احترامشونو دارم از هیچ راهی کوتاهی نمی کنم ولی همش اون همش اون تو هفته با خواهرشوهرا همش بیرون میرن آخر هفته میشینن تعریف کردن منم نه خواهر دارم نه خاله ای کلا تنهام بغضم میگیره دلم خیلی شکسته

تو هم ب اونا محل نذار.اصلا وقتی میبینی دارن صحبت میکنن طرفشون نرو.خودتو با شوهرت یا گوشیت و... مشغول ...

وقتی تو جمع زنونه نشستم نمی شه خب ولی بعضی وقتا با گوشی سرگرم می کنم خودمو کلا انگاری من غریبم از هیچیشون خبر ندارم ولی جاریم همه چیو میدونه

8

ول کن بابابه یه ورت

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
1167

عزیزم منم 3 تا جادی دارم حالا برای من برعکسه فقط با من درد و دل میکنن و همه کارارو من انجام میدم براشون که بعضی وقتها خسته میشم احساس میکنم شدم کلفتشون همون بهتر که باهات کاری نداشته باشن عزیزم اون 3 تا جاری دیگم فقط میان میخورن 

ای وااای خوش بحالت واسه من انقدر میان و میرن دیگه کلافه شدم از دستشون کاش به منم محل ندن   &nbs ...

کاش میشد تو جمعشون نیام و نرم وقتی تو یه جمع قرار بگیری و محل بهت نذارن و مثل غریبه ها باهات رفتار کنن حرصت میگیره

کاش میشد تو جمعشون نیام و نرم وقتی تو یه جمع قرار بگیری و محل بهت نذارن و مثل غریبه ها باهات رفتار ک ...

من جات بودم ازشون ميپرسيدم مثلا ميگفتم چى پچ پچ ميكنين مگه من غريبه ام 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . . .💖

خوششش ب حالت  اتفاقا   من دیگه از انتظارای بیجاشون خسته  شدم   محل  نده توام ... مطمئن باش جاریتم  ب تو  حسودیش میشه

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 
835