1093
648
عنوان

شوهرم چرا اینطوری کرد؟😐

337 بازدید | 21 پست

رو تخت داشتیم بگو بخند میکردیم بعد دیدم داره مرموز نگاه میکنه یهو منو از تخت پرت کرد پایین

افتادم روموکت سرم  وزانوم داغون شدن..خصووصا زانوم اصلا نمیتونستم تکون بدم زانومو یه داد بلند کشیدم بلند گریه کردم..بعد یه دیقه ک خوب شدم مثل اسکلا زود پاشدم باز نشستم روتخت..

خودمو خیلی کنترل کردم که بهش هیچی نگم و هیچیم نگفتم حتی چپ چپم نگاش نکردم..(قصدش فقط شوخیه اینو مطمئنم)

وقتی زمین افتاده بودم اومد طرفم..ترسیده بود بدجور..بعد ک پاشدم اومدم زیر تخت رفت زیرلحاف چشماشو بست😐

چرا آخهه؟؟من بودم کلی میرفتم منت کشییی😕

1058

خندم گرفت به حرفت که گفتی مثل اسگولا بلند شدم نشیتم رو تخت😆😆😆😆😆

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔

دغدغتون توحلقم

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
1101

چرا ۲بار میپرسی😐😐چیز مهمی که نیست😟

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه یه قلب 💜کوچولو به کنجدم بدی؟که دل مامان👵 و باباشو👴شاد کنه😢💫همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
1091
این قسمت شوهری ک آدمو پرت میکنه و زنی ک اسکله نازو ادا نمیاد😒

😂😂😂😂

ب چی داری نیگامیکنی بچه جون ماشالا😀😁ماشالا ماشالا آی ماشالا😑😀😑 دیش دیری دیرین ماشالا پیش گیری گیدین ماشالا😀😶😐😑کرم پینه ی پای پایِ پُل، دارای فرمول آرامبخشه تا کلک پینه ی پاهای شمارو بکننننه😳😐😒...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1021