2410
2553

بنظرتون طبعییه من فقط گشنمه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

غذاهم میخوری؟؟؟ آخه من ضعف دارم ولی از بس غذا نخوردم اینجورم

غذانه فقط خورده ریز الان دارم شیره و گردو میخورم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2456
یه سوال...من شنیدن اونایی که بتاشون دیر میره بالا پچشون پسره و اونایی که زود معلوم میکنن دختره...درس ...

بتا دیر بالا حاملگی پوچه

بچه ها شما چه علایمی دارین؟تهوع اینا،من علائم خاصی ندارم فقط، گاها درد خفیف پریودی و تیر کشیدن تخمدان و حساس شدن نوک سینه اونم کم، شما چی؟

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
2714

منم گشنمه تهوع ندارم زیردلم تیر میکشه پامم درد میکنه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
آها بیشتر منظورم علائمم بود..چون من اصلا علائم ندارم..اصلا

نه بابا به علائم نیست...مادر شوهر من میگه سر پسرام انقدر ویار داشتم که همش بیمارستان بودم مامان منم سره پسراش اصلا نداشته

خدایا مرسی  
2706