2726
عنوان

الان بیبی چک نشون میده

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 27 پست
ان شاالله باردار باشی و برا منم دعا کنی منم تو بیمارستانم 1 دونه جنین انتقال دادم و ای وی اف کردم ...

ان شاءالله عزیزدلم

هیچ وقت ب گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهی دید ک همیشه وقت کم و کوتاه است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم  همچنین برا خودت تست دادی ؟

هنوز ن میگی بهتر نیست فردا صبح بذارم خیلی استرس دارم

هیچ وقت ب گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهی دید ک همیشه وقت کم و کوتاه است
2728

استاتر اگه زیاد اب نخوردی که ادرارت خیلی بی رنگ باشه، الان بزار😍😍😍 

اگه گذاشتی منو رپلای کن بیام ببینم😁😁😁

خیلی هیجان انگیزه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ان شاالله باردار باشی و برا منم دعا کنی منم تو بیمارستانم 1 دونه جنین انتقال دادم و ای وی اف کردم ...

ان‌شالله به سلامت بغلش بگیرید

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
استاتر اگه زیاد اب نخوردی که ادرارت خیلی بی رنگ باشه، الان بزار😍😍😍  اگه گذاشتی منو رپلای کن ...

میگی الان بذارم نشون میده استرس دارم اخه

[QUOTE=79971955]منم دو روز از موعدم گذشته اقدامم ولی همش حس و حال پری دارم زیر دلم یجوریه همش فکر میکنم الانه ک پری ...[/QUOTEعزیزم پریت منظم بوده و دارویی مصرف نکرده باشی امکانش خیلی بالاست باردار باشی بیبی بذار

میگی الان بذارم نشون میده استرس دارم اخه

من بیشتر از تو استرس گرفتم🤣🤣🤣🤣

خب میخوای فردا صبح بزار😀😀😀

هر وقت گذاشتی منو رپلای کن😍😍😍

من بیشتر از تو استرس گرفتم🤣🤣🤣🤣 خب میخوای فردا صبح بزار😀😀😀 هر وقت گذاشتی منو رپلای کن😍😍😍

چشم گلم