2410
2553
عنوان

به چالش همسر خوش اومدینننن😄😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 63 پست
ماخیلی ازهم دوریم و هرچندماه ی بار همدیگرمیبینیم مثلا هر ۴ماه , خسیس نیستا اصلا , ولی چون من شاغلم ف ...

عزیزم رابطتو گرم تر کن درسته از هم دورین ولی میتونی زنگ بزنی حالشو بپرسی بی بهانه پیام بدی حضورتو پررنگ تر کن  درسته دورین از هم ولی الان اینترنت تلفن همه چیز هست از اینا استفاده کن   بعد که گرمو صمیمی شدین  راحت میتونی خواسته هاتو بیان کنی 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماخیلی ازهم دوریم و هرچندماه ی بار همدیگرمیبینیم مثلا هر ۴ماه , خسیس نیستا اصلا , ولی چون من شاغلم ف ...

من وقتی ازش دور باشم براش فیلم میفرستم یا انلاین حرف میزنیم نباید فراموش بشی عزیزم  باید نفر اول زندگیش بشی قبل از خودش

عزیزم رابطتو گرم تر کن درسته از هم دورین ولی میتونی زنگ بزنی حالشو بپرسی بی بهانه پیام بدی حضورتو پر ...

خیلی باهم گرم و صمیمی هستم روزی چنددفعه بهم زنگ میزنه تصویری و مکالمه , تقریبا هر یک ساعتی زنگ میزنه تاایننن حد . ولی روم نمیشه ازش پول بخوام خیلی دوستدارم بگه چیزی نیاز نداری اما دیگه نمیگه نمیدونم والا چکارش کنم البته اونم قسط وام بدهی زیاد داره 

تیکر عروسیمه
2456
من وقتی ازش دور باشم براش فیلم میفرستم یا انلاین حرف میزنیم نباید فراموش بشی عزیزم  باید نفر او ...

اره دقیقا ماهم همینجوری هستیم . ولی دوری خیلی سخته خیلی داریم اذیت میشیم .۷ماه دیگه عروسی میکنیم خیلیییی باید صبرکنیم دیگه 

تیکر عروسیمه
خیلی باهم گرم و صمیمی هستم روزی چنددفعه بهم زنگ میزنه تصویری و مکالمه , تقریبا هر یک ساعتی زنگ میزنه ...

خب پس همه چیز عالیه به نظرم اگه روت نمیشه صب کن بلاخره دوباره میگه وقتی خودش گفت ایندفه کلی ذوقو شوق به خرج بده و بگو اینو نیاز دارم برام تهیه میکنیو  بعدشم کلی ذوقو تشکر کن تا تشویق بشه😩😩😩😩

خب پس همه چیز عالیه به نظرم اگه روت نمیشه صب کن بلاخره دوباره میگه وقتی خودش گفت ایندفه کلی ذوقو شوق ...

حالااااا دیروز اینقدر گفتم وای کی قسطام تموم بشن دلم میخواد برم خرید و اینا , دلم میخواد واس خودم خرج کنم چیزی نگفت دیگه با چ زبونی بگم اخههه خواهر , فکرکنم نداره . چون ۳تا وام و کرایه خونه داره 

تیکر عروسیمه
2714
حالااااا دیروز اینقدر گفتم وای کی قسطام تموم بشن دلم میخواد برم خرید و اینا , دلم میخواد واس خودم خر ...

اخی عزیزم  خب اره سخت شده زندگی با این وضعیت اقتصادی  مال منم که هنوز انلاین نشده   اصلا نخوووونده شاید میدونه چی نوشتم که انلاین نمیشه😅😅😅😅😅

من دیشب بهم یه تومن داد روم نمیشه بگمش دیگه😐😐😐

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
من به شوهرم گفتم 300هزارتومن میشه چند کرون. گفت چطور. گفتم بده. ایجور شد    دفعه اوله گفتم ...

اییووووووووللللل😄😄😄😄😄😄😄

2706