2410
2553
عنوان

به چالش همسر خوش اومدینننن😄😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 63 پست
عزززیزززم 😍😄😄😄😄😄😄مال منم نمیخونه یا خودشو به نشنیدن میزنه یا بحثو عوض میکنه در مقابل مبالغ زی ...

نه چون آسانسورا نگه داشته بود عجله داشت گفت الان میام دیگه 😁

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ن ربطی ب فرهنگ نداره میگم.روم نمیشه اصلا ی چیزی ازش بخوام 

عزیزم خودتو تغیر بده  ازش چیزی نخواه که در توانش نیست ولی چیزای کوچیک خواسته های کوچیک که در توانشه رو بگو مردا دوست دارن تکیه گاه باشن و حس تامیین کنندگیشون ارضا بشه   مثلا میتونی مبلغ کم تری درخواست کنی یا اگه اوضاع مالیش خوبه براساس جیبش 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

من پیشمه مگه ازش بپرسم...ولی مطمئنم پونصد میریزه

آدم باید سرش توی حساب و کتاب باشداصلا بدون حساب و کتاب که نمیشود زندگی کرد بعضی ها فکر میکنند زندگی مثل خاله بازی های دوران بچگی شان خواهد بودهمه چیز را سرسری و سطحی می بینند در حالی که زندگی یعنی بیدار شدن های ممتد هفت صبح و به هزار در زدن و مثل چی کار کردن که آخر ماه قسط عقب افتاده نداشته باشی البته این ها فقط زندگی است،یا ساده تر بگویم حداقل زندگی است زندگی واقعی بیست و پنج روز هفت صبح بیدارشدن دارد ولی پنج روز هم حق داری ساعت زنگی ات را خاموش کنی و سرت را ببری زیر بالشت زندگی واقعی زندگی لذت بخش یعنی برای کسی تلاش کنی که وقتی حالت بد است وقتی نا میزانی یا در راه اشتباه قدم بر میداری چشم از تو بر ندارد و خودت و خودش را یک تیم تصور کند که محکوم است به بردن .بله من در این دنیا به فکر یک زندگی لذت بخش هستم نه فقط به فکر زندگی!
2714
چند وقته باهمید؟ وضع مالیش بهتر از شماس؟ من واسم گل میخره و شامو حساب میکنه بعضی اوقات خجالت میکشم.

4 ساله همو دوس داریم ولی دو ساله باهمیم ن سربازه ولی میگه دوس ندارم دستت تو جیب بابات باشه اوایل خجالت میکشیدم ولی خب دیگه برام عادی شده

تیکر تولدمه 😍❤
عزیزم خودتو تغیر بده  ازش چیزی نخواه که در توانش نیست ولی چیزای کوچیک خواسته های کوچیک که در تو ...

ماخیلی ازهم دوریم و هرچندماه ی بار همدیگرمیبینیم مثلا هر ۴ماه , خسیس نیستا اصلا , ولی چون من شاغلم فکرکنم فکرمیکنه نیازندارم . یبار ازم شماره کارتمو خواست ندادم گفتم فردا حقوق میگیرم ممنون  . ولی الان دیگه ب دلم مونده بگه چیزی نیاز نداری اصلا نمیگه 

تیکر عروسیمه
چه مهربون چه خوب خوشبخت باشی عزیزم😄😄😄

ممنون . همچنین 😍

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706