1109
44
عنوان

به چالش همسر خوش اومدینننن😄😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 63 پست
عزیزم خودتو تغیر بده  ازش چیزی نخواه که در توانش نیست ولی چیزای کوچیک خواسته های کوچیک که در تو ...

ماخیلی ازهم دوریم و هرچندماه ی بار همدیگرمیبینیم مثلا هر ۴ماه , خسیس نیستا اصلا , ولی چون من شاغلم فکرکنم فکرمیکنه نیازندارم . یبار ازم شماره کارتمو خواست ندادم گفتم فردا حقوق میگیرم ممنون  . ولی الان دیگه ب دلم مونده بگه چیزی نیاز نداری اصلا نمیگه 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر ی هدفه

برای خریدآجیل تو ترافیک نمون 

تضمین بهترین قیمت آجیل و میوه خشک

ادامه مطلب

1082
ماخیلی ازهم دوریم و هرچندماه ی بار همدیگرمیبینیم مثلا هر ۴ماه , خسیس نیستا اصلا , ولی چون من شاغلم ف ...

عزیزم رابطتو گرم تر کن درسته از هم دورین ولی میتونی زنگ بزنی حالشو بپرسی بی بهانه پیام بدی حضورتو پررنگ تر کن  درسته دورین از هم ولی الان اینترنت تلفن همه چیز هست از اینا استفاده کن   بعد که گرمو صمیمی شدین  راحت میتونی خواسته هاتو بیان کنی 

صادق بودن حتی در شر بهتر از گمراه شدن در اصول اخلاقی سنت است 
ماخیلی ازهم دوریم و هرچندماه ی بار همدیگرمیبینیم مثلا هر ۴ماه , خسیس نیستا اصلا , ولی چون من شاغلم ف ...

من وقتی ازش دور باشم براش فیلم میفرستم یا انلاین حرف میزنیم نباید فراموش بشی عزیزم  باید نفر اول زندگیش بشی قبل از خودش

عزیزم رابطتو گرم تر کن درسته از هم دورین ولی میتونی زنگ بزنی حالشو بپرسی بی بهانه پیام بدی حضورتو پر ...

خیلی باهم گرم و صمیمی هستم روزی چنددفعه بهم زنگ میزنه تصویری و مکالمه , تقریبا هر یک ساعتی زنگ میزنه تاایننن حد . ولی روم نمیشه ازش پول بخوام خیلی دوستدارم بگه چیزی نیاز نداری اما دیگه نمیگه نمیدونم والا چکارش کنم البته اونم قسط وام بدهی زیاد داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من وقتی ازش دور باشم براش فیلم میفرستم یا انلاین حرف میزنیم نباید فراموش بشی عزیزم  باید نفر او ...

اره دقیقا ماهم همینجوری هستیم . ولی دوری خیلی سخته خیلی داریم اذیت میشیم .۷ماه دیگه عروسی میکنیم خیلیییی باید صبرکنیم دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1125
خیلی باهم گرم و صمیمی هستم روزی چنددفعه بهم زنگ میزنه تصویری و مکالمه , تقریبا هر یک ساعتی زنگ میزنه ...

خب پس همه چیز عالیه به نظرم اگه روت نمیشه صب کن بلاخره دوباره میگه وقتی خودش گفت ایندفه کلی ذوقو شوق به خرج بده و بگو اینو نیاز دارم برام تهیه میکنیو  بعدشم کلی ذوقو تشکر کن تا تشویق بشه😩😩😩😩

خب پس همه چیز عالیه به نظرم اگه روت نمیشه صب کن بلاخره دوباره میگه وقتی خودش گفت ایندفه کلی ذوقو شوق ...

حالااااا دیروز اینقدر گفتم وای کی قسطام تموم بشن دلم میخواد برم خرید و اینا , دلم میخواد واس خودم خرج کنم چیزی نگفت دیگه با چ زبونی بگم اخههه خواهر , فکرکنم نداره . چون ۳تا وام و کرایه خونه داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالااااا دیروز اینقدر گفتم وای کی قسطام تموم بشن دلم میخواد برم خرید و اینا , دلم میخواد واس خودم خر ...

اخی عزیزم  خب اره سخت شده زندگی با این وضعیت اقتصادی  مال منم که هنوز انلاین نشده   اصلا نخوووونده شاید میدونه چی نوشتم که انلاین نمیشه😅😅😅😅😅

584
اخی عزیزم  خب اره سخت شده زندگی با این وضعیت اقتصادی  مال منم که هنوز انلاین نشده  &n ...

عزیزم😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به شوهرم گفتم 300هزارتومن میشه چند کرون. گفت چطور. گفتم بده. ایجور شد    دفعه اوله گفتم ...

اییووووووووللللل😄😄😄😄😄😄😄

يوقت ميگفتي ك حقوق ريخته باشن😂😂

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنبلي تخمدان داشتم با طب سنتي باردارشدماينقد بدم مياد ازين استاترا ك از بالا ميگيرن يكي يكي لايك ميكنن حتي اون پستايي ك در جواب شخص ديگ اي بوده هم لايك ميكنن😒يهو ميبيني پنج تا پست گذاشتي اعلانات ميره رو هوا😒اينقد بدم مياد ازين استاتر تاپيك هاي پر بازديد😒چون من شبا معمولا زود ميخوام صبا ميام ميبينم تاپيكاشون قفله😒خب ك چي مثلا.لايكم نكنيد بابا اعصاب معصاب ندارم حامله م هورمونام قاطي كرده😒
835