1061
648

هر کسی دوست داره میتونه شرکت کنه همین الان به همسر یا نامزد یا عشقتون پیامک کنین سیصد تومن به حسابتون واریز کنن یا اگه کنارتونن در اختیارتون بذارن نتیجه رو اسکیرین بفرستین یاااااااعععع  تعریف کنین ۰

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صادق بودن حتی در شر بهتر از گمراه شدن در اصول اخلاقی سنت است 

من که پولا دست خودمه غیر یارانه هم چیزی نداریم فعلا 

اونم میخواد بریم وسایل بخریم برا خونمون 

وزن اولیه ۸۳ وزن ایده آل ۵۳،،،،،،،،،هدف اول ۷۳😍😍😍😍بچه ها برا رسیدن به هدفم میشه برام  صلوات بفرستید.😘😘 تاریخ شروع رژیم از یک بهمن ۹۷

250 تومن ازم قرض كرده الان ده روز گذشته نداده😒

يه غرور يخي يه ستاره ي سرد                                          يه شب از همه چي به خدا گله كرد                                 يه دفعه به خودش همه چي رو سپرد                               ديگه گريه نكرد فقط حوصله كرد 
1082

دلت خوشه ها 😂😂😂😂من شوهرم پول داروهامم نمیده چ برسه به اینکه سیصد بهم بده 

مثل اون دختری که پردشو دوخته و اون که پول نداشت تو آتیش سوخته      مثل مادرم با اون زندگی زوری  زنی که خلاصه شده تو قابلمه و قوری    کسی تا حالا نتونسته ببینه بدنشو کسی تا حالا نتونسته بگیره روسریشو                میگفت بعد مرک میبرنش جهنم جایی که آدمو از سر مو آویزون میکنن .       گفتم مگه نگفتن بهشت زیر پای شماست ،مامان بهشت سرکاریه بیا دنیا رو بچسپ .  میگفت اذون داره مو تنم سیخ شده گفتم :میترسی ترس به روحت میخ شده .         هفتاد سال زن بوده یعنی کلفت یعنی چیزی تو زندگیش ندید جز خفت .       زنی که گناه بود بودنش ولی بی جرم ،زنی که استحاله کرده بودنش تو فرم           .کسی که خیانت  نکرد به شوهر چي شد؟ : پنجاه سال فحش شنيد و کتک خورد                     بايدتو سري بخوره بميره نفس نکشه عکس هيچ پرنده اي رو بي قفس نکشه                            زني که هميشه يه سايه اونو مي پاييد عروسکي که مرد به هر شکل باهاش مي خوابيد
1103

بدون شک میده هزاربارامتحان کردم نمیگه ندارم هرجورشده جورمیکنه

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
1091
عقدم تاحالا ازش پول نگرفتم اصلا روم نمیشه

عزیزم تو عقدیو تا حالا پول نگرفتی 😄😄😄😄خب فرهنگ ها متفاوته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صادق بودن حتی در شر بهتر از گمراه شدن در اصول اخلاقی سنت است 

تازه گرفتم ازش بعدشم خواهر امروز۲۸ اخر ماهه معمولا هیچی نمونده میذاشتی فردا یا پسفردا تا حقوقشو بریزن اونموقع تاپیک میزدی😁اونموقع میداد راحت

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
1073