2726
بله من سردم از،اولم اینجوری،بودم شوهرم گرم سخته😫😫😫

من گرمم شوهرمم گرم ولی بعضی وقتا ازم میخوا اسم خانومای دیگه رو براش بیارم الان ۴ساله انگار منم عادت داده ب مردای دیگه فک کنم اه اه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من گرمم شوهرمم گرم ولی بعضی وقتا ازم میخوا اسم خانومای دیگه رو براش بیارم الان ۴ساله انگار منم عادت ...

وا یعنی چی

اسم چ کسایی؟

یعنی با فکروتمرکز ب خانم دیگه ای باهات رابطه داره؟

خیلی بد هست که

نکن اینکارو

من گرمم شوهرمم گرم ولی بعضی وقتا ازم میخوا اسم خانومای دیگه رو براش بیارم الان ۴ساله انگار منم عادت ...

وای یعنی چی؟ یعنی تو رابطه با شما به زنای دیگه فک میکنه؟ 

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
وا یعنی چی اسم چ کسایی؟ یعنی با فکروتمرکز ب خانم دیگه ای باهات رابطه داره؟ خیلی بد هست که نکن ای ...

آره چند وقت پیش رفتم قهر گفت تموم الان بعد چند ماه دوباره شروع کرده.بش میگم با اینکار هم زندگیمون خراب میکنی هم اینکه من ب مردای دیگه فک میکنن 

چرا؟الان ک هنوز2سالش نشده بچش منم دخترم 20ماهشه تقریبا هنوشیرش میدم😐

ببينيد بچه ها وقتي وزنشون به هشت كيلو ميرسه بدنشون اين توانايي رو داره كه شب ٥ يا ٦ ساعت يه تيكه بدون شير بخوابن، و اتفاقا خواب عميق شب براي رشدشون هم بهتره

اما وقتي بچه نزديك مادر بخوابه تو طول شب بدون اينكه گرسنه اش  باشه هي شير ميخواد، در واقع اون مك زدن رو دوستداره

به همين دليل ميگن شش ماهگي بچه ديگه كنار مادر نخوابه، كه هم بچه خواب عميق تري داشته باشه، هم مادر خواب بهتري داشته باشه و هم روابط زناشويي يكم سر و سامون بگيره

اين نظر دو تا متخصص اطفال بود كه من باهاشون مشورت كردم، كه يكيشون هم روانشناس كودكه

آره

چقد بد. عزیزم باید همون اول به حرفش گوش نمیدادی. چرا مشاوره نمیرید. من بودم همون موقع از زیر رابطه خودمو میکشیدم بیرون! 

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
ببينيد بچه ها وقتي وزنشون به هشت كيلو ميرسه بدنشون اين توانايي رو داره كه شب ٥ يا ٦ ساعت يه تيكه بدو ...

منم تختشو گذاشتم کنارتخت خودم ک سوابخوابه

البته تا شیرنخوره به شیوه ی دیگه ای نمیخوابه

خودمم خسته شدم،لحظه شماری میکنم ک 2سالش بشه ک بگیرمش ازشیر

چون میترسم زودتربگیرم،گردنم بیاد

2706