2726

عزیزم ب نظر میاد خسته باشی .اگه امکانش برات فراهمه چن روز یبار بچه رو بذار پیش کسی و خودت استراحت کن .ب خودت برس .چیزای مقوی بخور و تاچنننند وقت زمانی ک رابطه دارین بچه رو ببر خونه ی مادر یا کسی .خودتو وقف بچت نکن .نگه داشتن زندگی خودت مهم تره .با این وضع اگ جلو بری خدای نکرده همسرت ب سمت کسی دیگه کشیده میشه .میدونم ممکنه برات سختم باشه ولی فقط تحمل کن و خیلی بیشتر از همیشه ب خودت برس

و خدایی که به شدت کافیست....
اره شیر خودم و بغل خودمم میخابه

مطمئن بودم!

شير شب بچه رو خيلي قبل از اين بايد حذف ميكردي

جاي خوابش رو هم بايد از خودت جدا كني

طبيعيه با اين وضعيت نميتوني روابط نرمالي با همسرت داشته باشي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان ما چیکار کنیم واقعا چجوری روتون میشه ازین تاپیکا بزنید اصلا چرا باید ما به شما توضیح بدیم ک ...

عزیزممممن عنوان تاپیک رو ک دیدین چرا سرتو انداختی پایین و اومدی تو هیچ رویی نمیخاد احتمالا شما بی فرهنگ تشریف دارین منم نگفتم توضیح بده خاستم ببینم علایم طبیعیه😏😏

💓پسرم جون و دلم عاااشقتم.💓 میشه یه صلوات برا پسرم بفرستی
2728

من شدیداً اینطوری ام. دکترم رفتم. دارو هم گرفتم برای تنظیم هورمونهام. خوب نشدم. دست خودم نیست کلاً از رابطه ج نفرت پیدا کردم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
عزیزم ب نظر میاد خسته باشی .اگه امکانش برات فراهمه چن روز یبار بچه رو بذار پیش کسی و خودت استراحت کن ...

بچه م هیچ جا جز کنار خودم بند نمیشه 😔😔

💓پسرم جون و دلم عاااشقتم.💓 میشه یه صلوات برا پسرم بفرستی

تازه من مشکل شیردهی و اینکه بچه کنارم خواب باشه ندارم. الان دو سال و نیمه که اصلاً حتی تحریک هم نمیشم. خودم بیشتر از همسرم عذاب می کشم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
تازه من مشکل شیردهی و اینکه بچه کنارم خواب باشه ندارم. الان دو سال و نیمه که اصلاً حتی تحریک هم نمیش ...

من شنیده بودم خیلیا بعد از زایمان حس هاشون بهترمیشه

اما منم مثه استاتر خیلی بی میل شدم ب رابطه

البته خب جلو همسرم خودمو گرم نشون میدم

ک دلسردنشه

2706