2737
2734

برادرشوهرم خیلی تودخالت بچه م کمک میکنه و دعواش میکنه .مثلا دخترم داره بازی میکنه ذوق داره میپرع هوا یهو عموش دعواش میکنه که چه خبرته..حس میکنم ازدخترمن خوشش نمیاد چه بابقیه بچه های خواهرش اینجوری نیست

@@@@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی نمونه دیگه ش اینکه امروز صبح خونه مادرشوهرم بودیم عمه ش رفت دستمال کاغذی اورد برای دخترم .دخترمم گفت عمه زیاد اوردی لازمم نمیشه یهو عموش داد زد سردخترم که این چه جور حرف زدن با عمته 

@@@@

بنظر من چون حس فامیلی بیشتر میکنه بخاطر اون با بچه ی شما راحتتره و دعواش میکنه وگرنه دوسش داره

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
ی نمونه دیگه ش اینکه امروز صبح خونه مادرشوهرم بودیم عمه ش رفت دستمال کاغذی اورد برای دخترم .دخترمم گ ...

وا مشکل اعصاب داره انگار

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2738
وا در جا جواب بده مثلا بگو حسن آقا مگه بچه ام چی کار کرد؟ از شما بعیده سربه سر بچه کوچیک می ذاری؟ ...

خونواده شوهرم عادتشونه پشت همن اینجوری بگم میگن عمو که چیزی نگفت مقصر خودتی که ازکاه کوه میسازی

@@@@

غلط میکنه 

من اگه عموهای دخترم چیزی بهش بگن طوری جوابشون رو میدم که بدون صلوات اسمشو نیارن چون بچه های خودشون رو انقد بالا میبرن که نگو 

کلا عمو ها بچه های برادرو دوست ندارن

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2706