2726
عنوان

لطفا راهنماییم کنین درباره آمپول hcgوhmg

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 38 پست
برابه دنیا آوردن نی نیتون بااین آمپولا به نتیجه رسیدین؟؟

سلام علیکم
برای استرس باید غلبه سودارو برطرف کنید

تعیین #جنسیت نوزاد

1- قبل ازباردار شدن کاسنی راآسیاب کرده، اگر مرد بخورد باذن الله بچه پسرو اگر زن بخورد بچه دختر می شود. (هر شب بمدت 2 هفته قبل از بارداری)
2- در روایات وارد شده هر که پسر میخواهد  نیت کند اسم بچه را محمد یا علی بگذارد و اگر دختر بخواهد نیت کند نامش زهرا یا فاطمه.
3- دعای طلب فرزند.

داروی کاسنی را باید مرد از شب هفتم قاعدگی زن هرشب اندازه یک فندق مصرف کند وآخر شب چهاردهم همبستر شود

«وَ لْیَقُلِ اللَّهُمَّ إِنِّی قَدْ سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً فَإِنَّهُ یَجْعَلُهُ غُلَاماً فَإِنْ وَفَى بِالِاسْمِ بَارَکَ اللَّهُ لَهُ فِیهِ وَ إِنْ رَجَعَ عَنِ الِاسْمِ کَانَ لِلَّهِ فِیهِ الْخِیَارُ إِنْ شَاءَ أَخَذَهُ وَ إِنْ شَاءَ تَرَکَهُ»، الکافی، ج 6، ص11، و «َیَقُولُ اللَّهُمَّ إِنِّی سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً وُلِدَ لَهُ غُلَامٌ وَ إِنْ حَوَّلَ اسْمَهُ أُخِذَ مِنْهُ»

راهکار #دوقلو_زایی و #چند_قلو_زایی

خانم:
1️⃣داروی باه زنان طب اسلامی(جرجیر) قبل و بعد اقدام به بارداری به مقدار زیاد بخورد.

2️⃣شخص نیت کند که دو فرزند به نام های علی و‌محمد داشته باشد.

آقا مصرف کند:
1️⃣مصرف تخم مرغ محلی دو زرده به صورت خاگینه با پیاز و روغن زیتون بکر ،یک روز در میان میل کند. (ترجیحا تخم مرغ سیاه )
2️⃣دم کرده برگ‌سنجد

همیشه ۱۸ساله هستم  
روز آوا ودو وسوم بعد از پری خودتون هم میتونید تشخیص بدید هروقت از رابطه لذت می‌برید وخودتو نیاز داری ...

مرسی عزیزم یعنی باتزریق آمپول فرقی توروزهای تخمک گذاری نمیکنه دیگه طبق روال قبلی اقدام کنم باآمپولا کاری نداشته باشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام علیکم برای استرس باید غلبه سودارو برطرف کنید تعیین #جنسیت نوزاد 1- قبل ازباردار شدن کاسنی راآ ...

درضمن توصیه میکنم طبیعی باردارمیشی ودنبالش داروهای شیمیایی نرید

همیشه ۱۸ساله هستم  
2728

برو دکتر اشتباه داده باید خودمون دقت کنیم مثلا دکتر من برام گونال اف نوشته بود دستیارش کلومفین نوشت اونم روز ۱۴پریود گفتم همچین چیزی نمیشه رفتم با دکتر صحبت کردم دیدم دستیاره اشتباه نوشته 

برو دکتر اشتباه داده باید خودمون دقت کنیم مثلا دکتر من برام گونال اف نوشته بود دستیارش کلومفین نوشت ...

آره دقیقا دستیار نوشته ،عه اگه اشتباه باشه حالا که زدم آمپولارو درحال تزریق hmgهستم مشکلی واسم پیش میاد؟؟

برو دکتر اشتباه داده باید خودمون دقت کنیم مثلا دکتر من برام گونال اف نوشته بود دستیارش کلومفین نوشت ...

چون خودم اطلاعاتی نداشتم دراین باره تو نی نی سایت دیدم میگن اول  hmg. بعد hcgشک کردم