2726

سلام خانما

من بامطالبی که اینجا خوندم دررابطه باآمپولا گیج شدم کلا اینجا همه میگن بعدآمپول hcg باید اقدام کرد ولی دکتر من بعدآمپول hmg گفته اقدام کنم

برامن روز۳،۴،۵پریودی روزی یدونهhcgداد

وازروز۷،۸،۹پریودی هم hmgوازروز ۹گفته اقدام کنم 

درضم بگم من تنبلی تخمدان ندارم ایناروتقویتی داده میشه راهنماییم کنین توکدوم روزبایداقدام کنم گیج شدم😇؟؟

عزیزم بنظر من هرچی دکترت گفته رو دقیق اجرا کن اینجا نظرا متفاوته کمکی بهت نمیکنه

خدایا میشه به اونایی که میخان بچه بدی میشه همجوری که واسه من معجزه شد واسه اونام بشه قوربونت برم که اینقد مهربونی یه نگاهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا گیج شدم میترسم دیرشه برااقدام هم 

نه اگه استرس نگیری ومو به مو حرفای دکترتو اجرا کنی به امید خدا خیلی زود نتیجه میگیری

خدایا میشه به اونایی که میخان بچه بدی میشه همجوری که واسه من معجزه شد واسه اونام بشه قوربونت برم که اینقد مهربونی یه نگاهی
چندین سال پیش دکتر من لتروزول و hmg رو تو دوران پریود تجویز کرد و روز 14 هم hcg

براشماهم برعکس من تجویز کرده البته بهم گفته روز۱۲ برم پیشش سونو دیگه نمیدونم دوباره بازم میخواد تجویز کنه یانه

براشماهم برعکس من تجویز کرده البته بهم گفته روز۱۲ برم پیشش سونو دیگه نمیدونم دوباره بازم میخواد تجوی ...

بله به منم گفت روز 12 بیا سونو تا فولیکولا چک بشن بعد از سونو گفت برو hcg بزن.

من اولین باره میشنوم hcg رو تو پریود تجویز کنن

بله به منم گفت روز 12 بیا سونو تا فولیکولا چک بشن بعد از سنو گفت برو hcg بزن. من اولین باره میشنوم ...

واقعا نمیدونم که چیکار کنم روشونم نوشته بود دستیار دکتر تاکیدم کرد تواون روز براهمین استرس گرفتم هرکی یه چیزی میگه

اگه مطمئنی که دقیق متوجه حرفای دکتر شدی که صد در صد حرف دکترتو گوش کن.

آره درصد اشتباه من کمه آخه بعداینکه داروهارو میگیرم میبرم مطب دکتر خودش تایید میکنه که داروخونه درست داده باشه روشم برچسب زده نوشته روزهای تزریقو

پس حتما حرف دکترتو گوش بده. مطمئنا از من و تو بیشتر میدونه😀

مرسی ازراهنماییت مرسی خیلی استرس دارم این ماه ماه دوم اقدامم اگه نشه دکتر گفته بایدبرم عکس رنگی خیلیی میترسم ازعکس رنگی🙈

2706