2726

منکه اصلا حال نمیکنم روزشماری میکنم زمستون تموم شه😒

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

من مجردیام عاشق پاییزو زمستون بودم..بعد از ازدواجم نمیدونم چرا دلم از این دو تا فصل میگیره...اما سرما رو دوست دارم ترجیح میدم به گرمای تابستونوووو قطع شدن برقااااا😣

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم عاشق پاییزو زمستونم😍

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

اصلا من عاشق زمستونم نمیدونم چراااا شاید یکی از دلایلش نبودن سوسک باشه 😂😂😂😂😂

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
اصلا من عاشق زمستونم نمیدونم چراااا شاید یکی از دلایلش نبودن سوسک باشه 😂😂😂😂😂

وااای زدی توخال😨

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2706