2726

اقا ما از دست این همسایه دیوانه شدیم. چرا هیچ قانون و مجازاتی وجود نداره بزنه شت و پت کنه این همسایه بد هارو؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا وجود نداره والا همسایه ما یه چاه داشتن چندین سال پیش که فاضلاب نکشیده بودن هنوز هررررر روز از شهرداری از پاسگاه میومدن در خونش میگفتن همسایه هاتون اذیتن چاهتونو بکشین بو میده 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

منم ۶ماهه نابودم فقط نفرینشون میکنم فحش بدم بهم دادبی شرف البته باناموس خودش بودمطمعنن

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
چه کرده

ما طبقه ۴ام هستیم. اون طبقه دوم. دوتا همسایه دیگه هم خسته شدن. پول نظافت که نمی ده. از بالا وایتکس می ریزه رو لباسا طبقه اولی.... قبلا هم با چاقو سمت بچه طبقه اولی حمله ور شده چند سال پیش. شوهرش از خودش بدتره ولی زنه رو می اندازه جلو.... طبقه ما ام دی اف کار شده. از لج اومده تابستون شیشه ها نورگیر رو شکسته که باد و‌بارون طبقه ما رو خراب کنه. ما مشما گذاشتیم اول پاییز دیروز باد برد.. تمام طبقه خیس شد.... کلا پول تعمیراتم نمی ده. از کنار ادمم که رد میشه کلی فهش می ده زیر لب... و خیلی کارای دیگه... یه چیزایی می ریزه تو پله ها وقتی ما نظافت می کنیم. 

چرا نیست عزیزم شما هم دیگه خیلی جنگل فرض کردی مملکت رو !!!! میتونی با همسایه هاتون یه استشهاد بنویس ...

بعد ش قانون چه تصمیمی می گیره ؟؟مثلا بهش می گه بفروش برو؟یا زندان میشه؟کاش واقعا این جوری باشه که شما می گید. 

2706