1232
1226

اقا ما از دست این همسایه دیوانه شدیم. چرا هیچ قانون و مجازاتی وجود نداره بزنه شت و پت کنه این همسایه بد هارو؟؟؟؟؟

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

چرا وجود نداره والا همسایه ما یه چاه داشتن چندین سال پیش که فاضلاب نکشیده بودن هنوز هررررر روز از شهرداری از پاسگاه میومدن در خونش میگفتن همسایه هاتون اذیتن چاهتونو بکشین بو میده 

دوستای گلم نی نی سایت کاربر زیاد داره طبیعتا افراد مختلف نظرات و عقاید متفاوتی هم دارن بنابراین هیییچ دلیلی وجود نداره که بقیه حتمااا با ما هم عقیده و هم فکر باشن .به بقیه کاری ندارم ولی درمورد خودم میگم .من جایی که نظر ازم بخوان نظرمو عنوان میکنم خواهشا نیاین نظراتتونو تو حلق بنده فرو کنین شماهم محترمانه نظرتونو عنوان کنین و برین چرا میاین ریپلای میکنین و میتوپین به آدم؟این اصلا رفتار یه آدم محترم نیست 
1156
چه کرده

ما طبقه ۴ام هستیم. اون طبقه دوم. دوتا همسایه دیگه هم خسته شدن. پول نظافت که نمی ده. از بالا وایتکس می ریزه رو لباسا طبقه اولی.... قبلا هم با چاقو سمت بچه طبقه اولی حمله ور شده چند سال پیش. شوهرش از خودش بدتره ولی زنه رو می اندازه جلو.... طبقه ما ام دی اف کار شده. از لج اومده تابستون شیشه ها نورگیر رو شکسته که باد و‌بارون طبقه ما رو خراب کنه. ما مشما گذاشتیم اول پاییز دیروز باد برد.. تمام طبقه خیس شد.... کلا پول تعمیراتم نمی ده. از کنار ادمم که رد میشه کلی فهش می ده زیر لب... و خیلی کارای دیگه... یه چیزایی می ریزه تو پله ها وقتی ما نظافت می کنیم. 

1221
چرا نیست عزیزم شما هم دیگه خیلی جنگل فرض کردی مملکت رو !!!! میتونی با همسایه هاتون یه استشهاد بنویس ...

بعد ش قانون چه تصمیمی می گیره ؟؟مثلا بهش می گه بفروش برو؟یا زندان میشه؟کاش واقعا این جوری باشه که شما می گید. 

1167
بعد ش قانون چه تصمیمی می گیره ؟؟مثلا بهش می گه بفروش برو؟یا زندان میشه؟کاش واقعا این جوری باشه که شم ...

شما همگی شکایت کنید حتما برخورد محکمی میشه، همچین هم مملکت بی درو پیکر نیست، مگر اینکه بترسی

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
بعد ش قانون چه تصمیمی می گیره ؟؟مثلا بهش می گه بفروش برو؟یا زندان میشه؟کاش واقعا این جوری باشه که شم ...

شما شرايط فروش نداريد؟  

خيلي بده ادم تو خونش ارامش نداشته باشه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
شما شرايط فروش نداريد؟     خيلي بده ادم تو خونش ارامش نداشته باشه

خیر ما قسطی خریدیم دو ساله تو یک پست دیگه گفتم اولین بار چه بلایی سرمون اورد و زنگ زد پلیس ابرومونو تو محل برد. که بگه از من بترسید

1220