2733
2734
اره از اين واكساي ابري  اصلا كثيف نميشه دستمون تو چجور واكس ميزني مگه؟!؟

خو اونا روغنه بدرد نمیخوره بمرور کفش خراب میشه

ما واکس سیاه و قهوه ای با فرچه و اون یارو نمیدونم اسمش چیه برق میندازه  اخر میکشن روش

خط اتوها رو درست میگیره؟

خیلی زن زلیله شوهرت اخه کفش تو! هرزگاهی ک مال خودشو واکس کنه کفش تو هم اره

ولی اگه مثل یه وظیفه باشه واقعا اشتباهه

خودتو اصلاح کن

تو هم میتونی هروق کفشتو واکس زدی برا اونم بزنی

اینجور میشه یه زندگی مشترک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کسی وظیفه خودشه...اگر یکی کفش اون یکی رو واکس بزنه از روی لطفشه نه وظیفه... شوهرشریک زندگیه نه ن ...

احسنتتتتت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2728
بابا ببند.  آخه همچین مسئله ای هم پز دادن داره؟

پز دادن با كاراي غير اخلاقي 

وقتي زن به شوهرش احترام نذاره بچه ها واسه اون پدر تره هم خورد نميكنن اين ميشه كه بچه هايي بي تربيت و بي احترام وارد جامعه ميشن 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2738
خو اونا روغنه بدرد نمیخوره بمرور کفش خراب میشه ما واکس سیاه و قهوه ای با فرچه و اون یارو نمیدونم اس ...

ببين من كاري ندارم كه خونه شما تقسيم وظايف چجوره 

فقط ميخوام بگم با اون لحن با شوهرت صحبت نكن 

مگر شما غذا درست نكني اون اينجور صحبت ميكنه؟؟

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
آشپزی هم زمان هم ناهار فردا هم شام امشب بردن بچه ها به کلاس جارو گردگیری و خرید همه چی اتوکشی جرمگ ...

منم مثل خودتم البته شوهرم شهر دیگه کار میکنه با سه تا وروجک و کارای خونه خودم کارای خونه مامانم و شاغلم . ولی خرید رو برادرم برام انجام میده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خیلی زن زلیله شوهرت اخه کفش تو! هرزگاهی ک مال خودشو واکس کنه کفش تو هم اره ولی اگه مثل یه وظیفه باش ...

زن ذلیل چیه 

مثل ماشین شستن

خرید بیرون و این چیزا وظیفشه

ماشین کثیف باشه سرش غرغر میکنم تمیز کن وظیفشه.

خونه کثیف باشه اون انتظار داره من تمیز کنم

کفش رو تو ماشین میندازی وسط لباسا؟😐😷 گه دوستان نمیگن دارم پز میدم کفشا کتونی و... رو هرچند مدت شو ...

نه بابا یه بار اگه چند تا کتونی یا دمپایی باشه با هم میندازم 

به نظر من پز دادن نیست اصلا  چون ادم هرچقدر شوهرشو عزیز و بزرگ کنه خودش بزرگ میشه ولی اگه شوهرشو زیر دست جلوه بده خودش کوچیک میشه 

خدایا به عزت و آبروی بنده های خوبت به من و همسرم کمک کن 🌷 دوستت دارم 😘

اینا کار شخصیه ربطی به زیر بچه شستن نداره به شوهرت بگی کفش منو واکس کن شخصیتشو خورد کردی من نه لباساشو اتو میکنم نه همچین انتظاری دارم البته وقتشو ندارم اکر با شوهرت همینجوری حرف میزنی بدون کارت خوب نیس

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2706