2410
2553
اتو رو باز شوهر من دست نمیزنه 😐😐😐 بهش میگم بشین یاد بگیر از این به بعد بزن لباسا شماروهم شوهرتو ...

تمرینش بدی اتو هم یاد میگیره

شاید به مرور سعی کنه بچه هم بتونه شیر بده

یه سوال؟ شما شاغلی؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتو رو باز شوهر من دست نمیزنه 😐😐😐 بهش میگم بشین یاد بگیر از این به بعد بزن لباسا شماروهم شوهرتو ...

هرکی لباسای خوش ولی بیشتر وقتا لباسای منم اتو میکنه 

چون شاغلم نمیرسم به همه کارا

2456

اتو ك اصلا كارمردونه اي نيست 

مردا حوصله اينكارا رو ندارن ودرست انجامش نميدن 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2714

شوهرم مال خودشو واکس میزنه منم مال خودمو البته من چون معمولا کتونی میپوشم میندازم تو ماشین لباسشویی😁 شمام خودت واکس بزن یا بده بیرون بنده خدا نوکرت نیست که 

خدایا به عزت و آبروی بنده های خوبت به من و همسرم کمک کن 🌷 دوستت دارم 😘

[QUOTE=79947915]اتو رو باز شوهر من دست نمیزنه 😐😐😐 بهش میگم بشین یاد بگیر از این به بعد بزن لباسا شماروهم شوهرتو ...[/QUOTEمن خودم لباس ها را اتو میکنم بنده خدا شوهر من که صبح تا شب سر کاره وقت نمیکنه .

والله جدی میگم رفتم میبینم واکس نداره ظهر دعوتیم میگم چرا واکس نزدی برو بزن میگه حال ندارم خودت ...

والا من تا حالا یه همچین چیزی نشنیده بودم، خدا بداد شوهرتو طایفه شوهرت برسه، چه توقعاتی

2706