2737
2734
عنوان

کسی ازین مایکروفراداره

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 19 پست
اره وحشتناک داغ میشه حتی دفعه اول دستشم ازبیرون سوخت انقد داغ شد همین مارکه چقدگرفتیش

توستر ک روشن میکنید بدنه توستر هم داغ میشه .در ضمن حین پخت هر چیز نباید در توستر یا فر رو باز نکنید چون تبادل دما صورت میگیره و پخت و پف کیک یا غذا بخوبی انجام نمیشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فقد المنت پایینو روشن کن و بزار رو 150درجشو بعد نیم ساعت خلال دندون فرو کن اگر تمیز اومد بیرون ینی پخته بعد المنت بالارو روشن کن تا طلایی رنگ شه

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
2731