2726

هفتیه ۲۸چن بار خواب دیدم دست نداره یا مریضه😭😭😭😭بچه ها تو غربالگری چیا مشخص میشه؟؟؟من ازکجا بدونم سالمه؟😭😭

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نترس این خوابا بخاطر فکر و ذهن مشغولته که تو بارداری طبیعیه بچت سالمه به امید خدا

بچیه خواهرشوهرم مریضه همش میترسم😭

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
این فکرا چیه اخه میکنی اروم باش 😥معلومه که سالمه .غربال همه چیز و فکر کنم نشون میده

همه چیزو نه😭😭

من هنوز بچه ندارم و آنقدر خواب میبینم

میدونم هم ک الکیه

شما ک دیگه جای خود داره

البته قطعا آدم رو ناراحت میکنند این خواب ها

شبا قبل خواب هفت تا حمد بخون...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
عزیزم😄اره نترس گلم  تو سونو ۱۸ هفته که دیگه بهت گفتن سالمه

اره از اول حاملگیم گوشی دستم بوده😭😭😭😭عذاب وجدان گرفتم😭😭😭😭😭

2706